„Aš kiekvieną rytą pradedu šaltu dušu arba nuoga einu paplaukioti lediniame vandenyje“, – vos įžengusi į TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ studiją su šypsena ištars į Seimą nesėkmingai mėginusi pakliūti Kristina Brazauskienė. Jau rytoj, antradienį, 20.00 val. TV3 eteryje ponia Kristina negailės atvirų pasisakymų ir pateiks itin patrauklų pasiūlymą vienam iš laidos vedėjų – baletmeisteriui Jurijui Smoriginui.   

 

J. Smoriginas, pasirodo, taip pat mėgsta maudytis nuogas šaltame ežero vandenyje. Tai sužinojusi K. Brazauskienė nepasimes: „Tai atplaukite tada nuogas pas mane!“

 

J. Smoriginas neslėps: „Mūsų laidą savo apsilankymu pamalonino pati aristokratiškiausia ir elegantiškiausia dama.“

 

„Turiu daug pinigų, tai ir nusipirkau apsilankymą jūsų laidoje“, – juokais atkirs K. Brazauskienė.

 

Ponia Kristina pademonstruos puikų humoro jausmą, „skaldydama“ anekdotus apie buvusį savo sutuoktinį, ir atskleis itin intriguojančių detalių iš savo ir velionio prezidento Algirdo Brazausko asmeninio gyvenimo: „Niekas už Algirdą daugiau neišgerdavo. O aš nemėgau ir nemėgstu bučiuotis su svetimais vyrais.“

 

Kokiais mažybiniais žodeliais K. Brazauskienė vadindavo savo mylimą vyrą? Kaip garsi moteris pati apgavo telefoninius sukčius? Ar tiesa, kad ponia Kristina padeda finansiškai savo buvusiam bendražygiui Vytautui Šustauskui?

 

K. Brazauskienės humoro spektaklis prasideda rytoj 20.00 val. TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ su Algiu Ramanausku, Mindaugu Stasiuliu, Džiugu Siaurusaičiu ir J. Smoriginu.

 

Visas praėjusias „Stebuklų šalies“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/stebuklusalis.

   

„Stebuklų šalis“ – antradieniais 20.00 val. tik per TV3!