Jau netrukus moksleivių atostogos, kurioms TV3 televizija parengė specialią programą. Tiesa, befilmuojant atostogoms skirtą anonsą, paaiškėjo gana netikėtų faktų apie TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėją Justiną Jankevičių.

 

IMG_4427_m (Small)

 

Justinas filmavime kalbino vaikus ir aiškinosi, kokius animacinius filmukus jie labiausiai mėgsta ir kokių labiausiai lauks per atostogas. Prisėdęs pailsėti per pertrauką kartu su klipo režisieriumi Mindaugu Rainiu, Justinas išsidavė, kad ir jis pats labai lauks vieno animacinio filmuko – „Teletabių“. Greičiausiai būtent tokie pomėgiai padeda J. Jankevičiui visuomet rasti bendrą kalbą su vaikais. Kaip J. Jankevičius išsidavė žiūrėkite vaizdo medžiagoje:https://youtu.be/lx96sqgqF-8.

 

O per TV3 kiekvieną dieną jau nuo kitos savaitės – smagiausia animacija ir įdomiausi filmai rudens atostogomis besimėgaujantiems moksleiviams. TV3 siūlo programą, kurioje sau tinkamą filmą ras ir patys mažiausi, ir, kaip įrodo Justino pavyzdys, suaugusieji.

 

IMG_4430_m (Small)

 

Rytą pradėsime nuo Justino Jankevičiaus rekomenduojamų „Teletabių“ istorjų ir dainelės, kurią mintinai niūniuoja visi. Iš karto po „Teletabių“ – nuostabios Disnėjaus „Ančiukų istorijos“. Kaip gvena ir kokias išdaigas krečia ančiukas Donaldas, jo trys padūkę sūnėnai ir kas naujesnio Skrudžo Makdako sąskaitoje? Po devintos žengsime į fantastišką legendinių „Žvaigždžių karų“ pasaulį, matysite animacinį filmą „Žvaigždžių karai. Sukilėliai“. Po jo – kiekvieną dieną vis kitas įdomiausias filmas: linksmasis „Beždžioniukas Montis“, įspūdingų specialiųjų efektų pilnas „Pasivaikščiojimas su dinozaurais“, „Stebuklinga žaislų krautuvėlė“, padūkusių ateivių nuotykių kupinas „Pabėgimas iš Žemės planetos“.

 

Lapkričio 1-ąją kviečiame pratęsti Helovyno nuotaiką ir pamatyti smagią istoriją apie šunį, išgelbėjusį Helouviną, net trims Oskarams nominuotą Disnėjaus „Pelenę“, nuotykių filmą visai šeimai „Galiūnas Džo“, o vakarop – pasaulį sužavėjusį Raselo ir senuko Karlo skrydį animaciniame filme „Aukštyn!“. Vakare jūsų laukia „Šreko Helovynas“, kuriame Šrekas gerokai pašiurpins pelkės gyventojus švęsdamas Helovyną.  O vėliau – vakaro desertas – įspūdingas Holivudo žvaigždynas ir gražiausios Grimų pasakos juostoje „Gilyn į mišką“.

 

Smagiausias atostogas ir linksmiausią Helovyną parengė TV3 televizija.

 

Justinas Jankevičius žiūri „Teletabius“:

 

 

Moksleivių atostogų anonsas: