Puikiai žiūrovams pažįstama LNK laidos KK2  vedėja Justė Žičkutė su seserimi Rasa pasiryžo iššūkiams – stačia galva nėrė į suktų klausimų ir smagių užduočių BTV televizijos žaidimą „Protas ir jėga”. Jį televizijos žiūrovai išvys jau šį šeštadienio vakarą 19.30 val..

 

02_Protas_&_Jega 15

„Justė yra pramoga, o aš šeimoje atstovauju švietimo sritį”, – prisipažino Rasa ir užtikrintai sėdo į kėdę šalia laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus. Jos seseriai, KK2 vedėjai Justei Žičkutei , teko išbandyti ne vieną smagią ir intriguojančią Dalios Belickaitės parengtą užduotį.

 

Nors prie kamerų Justė yra pripratusi ir jaučiasi tikrai laisvai, stovėdama šalia sesers prisipažins: „Šį vakarą aš labai jaudinuosi. Ir už save, ir už sesę. Mes niekada kartu nebuvome televizijoje”.

 

Laidos vedėjas Rolandas Mackevičius išprovokuos Rasą atviriems pokalbiams. Mergina prisipažino, kad nežiūri sesers vedamų laidų: „Tuo metu dažniausiai būnu moksluose”. Justė į tokį sesers pareiškimą sureaguos itin emocionaliai.

 

Seserų Žičkučių komandai šeštadienį 19.30 val.  BTV eteryje teks susikauti su aktorių duetu Šarūnu Banevičiumi ir Deividu Breive ir šeima iš Vikaviškio – Vilma Tamašauskaite ir Remigijumi  Petrucioniu.