Normaliai organizmo veiklai būtinas vanduo. Vandens jonizatorius – tai įrenginys, kuris pakeičia vandens pH. Elektrolizės proceso metu vanduo įgyja šarminių savybių ir tampa jonizuotu vandeniu. Jonizuotas vanduo labai naudingas sveikatai, nes gerina virškinimo sistemą ir vidaus organų veiklą. Toks vanduo detoksikuoja kūną, lėtina organizmo senėjimo procesus. Geriant jonizuotą vandenį oda ilgiau išlieka jaunatviška.

 

Kaip pagalbinė priemonė, gydant aukštą kraujo spaudimą, osteoporozę ir artritą, rekomenduojama vartoti antioksidantų turtingą jonizuotą vandenį. Jonizuotas vanduo sudarytas iš mažiau molekulių negu grynas vanduo, todėl labiau drėkina ir malšina troškulį.

 

Jonizuotas vanduo padeda atstatyti normalų kūno pH lygį, kuris nuo maisto ir gėrimo dažnai būna pernelyg rūgštinis. Tokio vandens vartojimas didina ištvermę ir suteikia energijos, todėl jį ypač patartina vartoti sportuojantiems ir fizinį darbą dirbantiems žmonėms.

 

Ozonuotas vanduo – tai sveikatai labai naudingas ozonu praturtintas vanduo. Jis šalina kenksmingus toksinus ir valo kraują, padeda įveikti grybelines infekcijas (atleto pėdą, nagų grybelį ar trichofiliją). Vanduo turi antibakterinių savybių. Rekomenduojama ozonuotu vandeniu perplauti indus ir stalo įrankius, kad būtų sunaikintos kenksmingos bakterijos ir virusai.

 

Dantenų ir blogo burnos kvapo problemas gali padėti įveikti burnos skalavimas ozonuotu vandeniu. Ozonuotas vanduo švelniai valo odą, kovoja su aknės bakterijomis.