Radijo laidų vedėjo Jono Nainio ir jo žmonos, grupės „Pinup Girls“ narės Simonos namuose auga net trys šuniukai. Nainė, Maltas ir Nunu – trys balti Maltos bišonai šeimininkus sutinka ne tik džiaugsmingu uodegos vizginimu, o svečius – lojimu.

 

Tuo galėjo įstikinti TV3 laidos „Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė, kuri prieš kovą regbio aikštelėje užsuko pas Nainius pasistiprinti kaimiška kiaušiniene.

 

Kol Jonas ruošė sočius pusryčius, kalba sukosi apie aktyvius keturkojus. Vos kiek daugiau nei prieš mėnesį aukso žiedus sumainiusi pora pasakojo, kad augintiniams reikia labai daug priežiūros.

 

„Jais rūpintis reikia beveik taip pat, kaip ir vaikais: valyti dantis, ausis, nagus karpyti, šukuoti, surišti plaukus, išvesti pavedžioti, nuprausti. Dažniausiai tai tenka daryti man, bet aš tikrai nesiskundžiu, man labai patinka šunys. Dėl to ir neinu į jokias prieglaudas, nes visus šunis  namo susivesčiau“, – pasakojo S. Nainė.

 

Jonas nebeįsivaizduoja tuščių namų be juose išdaigas krečiančių augintinių, tačiau neslepia vis dažniau pagalvojantis apie šeimos pagausėjimą. „Kartais pagalvoju, kad tą lojimą galėtų papildyti ir švelnus vaiko verkimas. Jau visai to norėčiau. Bet čia yra gera repeticija prieš šeimos pagausėjimą“, – kalbėjo J. Nainys.

 

Klausydama vyro Simona juokavo, kad jie praktikuojasi jau penkerius metus – tiek laiko iki vestuvių draugavo jaunavedžiai. Paklaustas ar pasikeitė kas nors po vestuvių, Jonas ryžtingai papurtė galvą. „Pasikeitė tik tai, kad namie atsirado dar viena Nainė. Dabar kai pašaukiu, kartais nežinau, kuri atbėgs“, – nusijuokė ir pridūrė, kad dabar Simoną jis dažniausiai vadina žmona.

 

TV3 laidos vedėjai V. Musvydaitei jaunavedžiai pasakojo, kad, nors kartu pusryčiauja labai retai, namie nekyla ginčų dėl to, kas ruoš pusryčius. Ir Jonas, ir Simona yra puikūs kulinarai. Kiaušinienė – sotus patiekalas, tačiau radijo laidų vedėjas ją kepė ne atsitiktinai. Po pusryčių Jono laukė staigmena – ne tik kovai nusiteikę Vilniaus regbio akademijos žaidėjai, bet ir senas jo varžovas, TV3 sporto žinių vedėjas Mindaugas Rainys.

 

Ar pavyko J. Nainiui atsilyginti M. Rainiui už atimtą pergalę TV3 šokių projekte „Šok su manimi“ ir ištrūkti sveikam iš regbio žaidėjų gniaužtų, žiūrovai sužinos jau šį sekmadienį 8.30 val. TV3 laidoje „Sportuok su mumis“.

 

„Sportuok su mumis“ – savaitgaliais 8.30 val. per TV3!