„Padainavusi supratau, kad mano svajonė jau dūžta. Nebegalėjau suvaldyti savo emocijų. Net nesulaukusi teisėjų komentarų puoliau į ašaras…“ – jausmų proveržį lemiamą akimirką „X Faktoriaus“ teisėjų atrankose prisimena Ingrida Toleikytė. Mergina prisipažįsta – jai nepavyko milžiniško jaudulio palikti nuošalyje, tačiau būtent jaudulys pavergė ir tūkstantinę salėję buvusių „X Faktoriaus“ gerbėjų minią.

 

Dvidešimtmetė klaipėdietė, daugybę metų laukusi svajonių projekto Lietuvoje, iš didelio jaudulio ir noro jame būti – vos neišmetė savo svajonės iš rankų. „„X Faktorius“ yra tai, kur aš turiu būti, nes turiu visą paketą – dainuoju, šoku, esu tikra asmenybė, tikras „personažas“,  – užtikrintai kalba Ingrida.

 

Restoranuose, viešbučiuose ir klubuose nuolat dainuojanti mergina neįsivaizdavo, kad prieš lipant į „X Faktoriaus“ sceną jai pradės linkti kojos ir ištiks… nervinis priepuolis. „Kai ateini iki savo svajonės, supranti – arba bus, arba ne“, – lemiamą akimirką prieš dainuodama Franko Sinatros „Fly Me to The Moon“ prisimena I. Toleikytė.

 

Operinį dainavimą Klaipėdos universitete studijuojanti Ingrida šį nesuvaidintą, nesuplanuotą ir tokį tikram menininkui nesvetimą jausmingumą žada tvirčiau suimti į rankas ir nebeleisti prasiveržti. Ne veltui „X Faktoriaus“ teisėjai jai skyrė tris TAIP. Ar merginai tolesniuose „X Faktoriaus“ etapuose pavyks suvaldyti savo emocijas?

 

„Meilė, jausmai – yra viskas. Daugiau to sau neleisiu“, – prižada Ingrida supratusi, kaip brangiai jai galėjo kainuoti nesuvaldytas jausmų proveržis.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!