Į susitikimą vienoje Vilniaus kavinių atvykusi gražuolė Jurgita Tvarijonaitė pakliuvo į incidentą dėl įkyraus gerbėjo. Kol modelis suko galvą, kaip išsisukti nuo beprotiškai ją įsimylėjusio keistuolio, prisistatę policijos pareigūnai vos nesuėmė pačios J.Tvarijonaitės.

 

Prie automobilio prisirakinęs ir serenadas traukiantis gerbėjas gražuolei anaiptol nesukėlė malonių jausmų. Moteris skubėjo į kitą žadėtą susitikimą. O kai iš kažkur atsirado dar ir policininkas, kuris, užuot pagelbėjęs įspūdingų formų dievaitei, ėmė grasinti ją suimsiąs, J.Tvarijonaitė pasijuto tarsi blogiausiame sapne.

 

Laimei, tai tebuvo „VRS kameros“ iškrėstas pokštas. Kaip viena seksualiausių Lietuvos moterų įkliuvo į slapta kamera filmuojamas pinkles, už ką ją norėjo suimti pareigūnai, ir tikras, nuoširdžias J.Tvarijonaitės reakcijas pamatysite jau pirmojoje į TV ekranus grįžtančios humoro laidos serijoje.

 

„Lietuvoje mažai sutinku savo gerbėjų, nes mažai kur einu. Jei ir sutinku, jie elgiasi santūriai, dažniausiai tik pasisveikina, nusišypso ir tiek. Kai dirbau Italijoje, gaudavau ir laiškų su nuotraukomis, ir įspūdingų poemų skirtų man. Tai būdavo malonu“, – neslepia J.Tvarijonaitė.

 

„Įkyrių persekiotojų nebijau ir jokių savigynos priemonių nesinešioju, nes savo automobilyje jaučiuosi saugi. Bet jei reikėtų daugiau vaikščioti gatvėmis ar važinėti viešuoju transportu, tada ir rankinė, ir jos turinys būtų kitokie“, – kalbėjo seksualioji Jurgita, vis dar negalinti atsigauti nuo šoko, kurį patyrė dėl jai „VRS kameros“ iškrėsto pokšto.

„VRS kamera“ – antradienį 19.25 per BTV