„Dabar jau žinau, kuo skiriasi čia čia, samba, pasadoblis, rumba…“ – šokių pavadinimus lyg žirnius į sieną beria prie populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ prisijungęs Londono olimpiadoje sidabro medalį iškovojęs kanojininkas Jevgenijus Šuklinas. Neseniai TV3 šokių projektui pradėjęs ruoštis olimpinis čempionas prisipažįsta, kad šokiai visuomet buvo įdomūs, tačiau pirmumą teko skirti profesionaliam sportui. „Kada, jei ne dabar?“ – atsako klausiamas, kodėl sutiko dalyvauti TV3 šokių projekte.

 

Nors repetuoja dar tik keletą dienų, Jevgenijus negaili pagyrų šokių partnerei Monai Vinklerytei. „Profesionali šokėja, puiki trenerė, – sako olimpietis ir priduria, kad repeticijose dabar tenka studijuoti šokių abėcėlę. – Dar neradau laiko susipažinti su kitais ‚Šok su manimi‘ dalyviais, tačiau turime šiek tiek laiko. Susitelkiu į šokius. Jei esi startui pasiruošęs, konkurentai nebaisūs“, – savo jėgomis pasitiki J. Šuklinas.

 

Profesionalus sportininkas patikina, kad televizijos šokių projektai jam nesvetimi – ne kartą ir pats yra stebėjęs per televiziją. „Nors, atvirai prisipažinsiu, nežinau, ar esu vieną laidą žiūrėjęs nuo pradžios iki pabaigos“, – šypsosi kanojininkas.

 

Paklaustas, ar kada nors liejo prakaitą šokių aikštelėje, vaikinas atsako klausimu: „Šokiai diskotekoje – tinkamas atsakymas?“ Niekada iki šiol profesionalių šokių nelankęs sportininkas tikina, kad jie tikrai pravers ateityje. „Viskas mūsų rankose. Būtų baisu žengti į sceną nerepetavus, intensyviai ruošiamės premjerai“, – teigia jis.

 

Ar nepasigirs kalbų, kad ką tik Londono olimpiadoje sidabro medalį laimėjęs vaikinas vaikosi populiarumo? „Tikrai ne. Populiarumas manęs nedomina, net vargina. Tai tik laikina stotelė mano gyvenime, pailsėjęs toliau tęsiu profesionalaus sportininko karjerą. Mėgstu iššūkius – be jų būtų tiesiog neįdomu gyventi“, – kartais plaukti prieš srovę siūlo „Šok su manimi“ dalyvis.

 

J. Šuklinui naujajame televizijų sezone šokti siūlė ir konkurenciniai „Šok su manimi“ projektai, tačiau sportininkas pasirinko per žiūrimiausią televiziją Lietuvoje TV3 transliuojamą „Šok su manimi“.

 

Didžioji populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ premjera – jau rugsėjo 8-ąją, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!