„Kai tapsiu mados impotentu, – eisiu į Seimą!“ – didžiausiame TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ su šypsena pareikš žinomiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, laidos vedėjų paklaustas, ar neplanuoja žengti į politiką.

 

Jau trečiadienį, 19.10 val. „Stebuklų šalies“ vedėjai Algis Ramanauskas, Jurijus Smoriginas, Mindaugas Stasiulis ir Džiugas Siaurusaitis kartu su mados guru J. Statkevičiumi šmaikščiai ir kandžiai komentuos politikų ir žvaigždžių akibrokštus. Šiuo metu Lietuvoje vykstančios priešrinkiminės kovos ir skandalai Juozukui primena cirką ir kelia juoką.

 

Beje, išvydę aukščiausio lygio žvaigždę, TV3 laidos vedėjai puls maldauti autografų, A. Ramanauskas net paprašys Juozuko sukurti jam išskirtinius kvepalus!

 

„Galime sukurti kvepalus net su tavo plikės kvapu“, –šiandien humoro šou „Stebuklų šalis“ tikins garsiausias Lietuvos dizaineris.

 

Kol laidos vedėjai bandys išrinkti naują pavadinimą J. Statkevičiaus mados namams, šis humoro ryklius juokins anekdotais apie pomidorus, J. Smoriginą išvadins „ryžu“ ir atskleis vieną už kitą juokingesnių akibrokštų, nutikusių jo kolekcijos pristatyme užsienio garsenybėms Kanuose.

 

Su kuo gyvena J. Statkevičius? Kokį automobilį vairuoja? Kodėl dizaineris radikaliai pasikeitė plaukus – juodas garbanas pavertė šviesiomis sruogelėmis? Didysis humoro šou „Stebuklų šalis“  trečiadienį, 19.10 val. tik per TV3.

 

Visas praėjusias „Stebuklų šalies“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/stebuklusalis.

   

„Stebuklų šalis“ – trečiadieniais 19.10 val. tik per TV3!