Holivudas garsėja trumpalaikėmis santuokomis ir skandalingomis skyrybomis. Tačiau kai kurių užsienio žvaigždžių poroms šis stereotipas negalioja. Net ir gyvendami ten, kur daug pagundų, pinigų ir gražių žmonių, kai kurie žymūs asmenys geba puoselėti amžinąsias vertybes ir išsaugoti ilgai savo santuokas.

 

santuokos

Įžymybių santuokos, kurios truko ilgiau nei 20 metų:

 

  • Aktorius Kevinas Baconas (g. 1958) savo būsimą žmoną, taip pat aktorę, Kyrą Sedgwick sutiko „Lemon Sky“ filmavimo aikštelėje devintojo dešimtmečio pabaigoje. 1988 metų rugsėjo 4 dieną jie susituokė, susilaukė dviejų vaikų ir laimingai gyvena iki šiol.

 

  • Denzelis Washingtonas ir Pauletta Pearson susitiko 1977 metais, bes susituokė tik 1983 metais po to, kai aktorius daug kartų pasipiršto Paulettai.

 

  • Jamie Lee Curtis intuityviai žinojo, kad scenaristas Christopheris Guestas vieną dieną taps jos vyru. Aktorė būsimo vyro nuotrauką pamatė „Rolling Stone“ žurnale, kuriame jis reklamavo naujausią filmą „Tai – „Spinal Tap““ ir pasakė savo draugei Debrai Hall 1984 m., kad ištekės už šio vyro. Aktorė parašė laišką scenaristui, bet atsakymo tada negavo. Jie atsitiktinai susitiko viename britų restorane ir po 6 mėnesį, 1984 metų gruodį susituokė. Pora vis dar laimingai susituokusi, turi du vaikus.

 

  • Dizainerė ir žvaigždžių stilistė Rachel Zoe savo vyrą Rodgerį Bermaną sutiko 1991 metais, kai jai buvo 19, o jam – 22. Rachel tuomet buvo svečių priėmėja, o Rodgeris – padavėjas viename Vašingtono restoranų. Po septynerių metų pora susituokė ir augina du sūnus.

 

  • Aktorei Meryl Streep ir skulptoriui Donui Gummeriui reikėjo tik 6 mėnesių, kad suprastų, jog rado tuos vienintelius. Pora susituokė 1978 metais ir yra laimingai vedę daugiau nei 40 metų.

 

  • Hughas Jackmanas ir Deborra-Lee Furness susitiko Australijos televizijos laidos „Cornelli“ filmavime 1995 metais. Po metų susituokė.

 

  • Joanne Woodward ir Paulo Newmano santuoka primena pasakas. Pora antrą kartą susitiko 1957 metais „Ilga karšta vasara“ filmavimo aikštelėje, praėjus 6 metams po pažinties. 1958 metais pora susituokė. Aktorių pora liko susituokę 50 metų iki vyro mirties ir užaugino tirs dukteris. Kartą, kai žurnalistai Paulo Newmano paklausė, ką jis mano apie neištikimybę, aktorius retoriškai paklausė: „Kam eiti valgyti mėsainio, jei namie laukia didkepsnis?“.

 

  • Randy Gerber ir supermodelis Cindy Crawford meilę vienas kitam išpažįsta ilgiau nei du dešimtmečius. Verslininkas ir manekenė susituokė 1998 metų gegužę, susilaukė dviejų vaikų, taip pat daug žadančių modelių (Presley ir Kaia Gerber).

 

  • Jada Pinkett Smith ir Willas Smithas susitiko televizijos laidos „The Fresh Prince of Bel-Air“ aktorių atrankose. Jada vaidmens negavo, bet gavo vyrą visam gyvenimui! Pora susituokė 1997 metais ir susilaukė dviejų vaikų: sūnaus Jaden Smith ir dukters Willow Smith.

 

  • Visų mėgstamo serialo apie nusivylusias namų šeimininkes aktorė Felicity Huffman ir Williamas H. Macy susituokę jau 20 metų. Pora susitikinėjo 15 metų, kol nusprendė oficialiai įteisinti savo santykius 1997 metais.

 

Nuotraukoje Rachel Zoe su šeima.