Žinomo verslininko Beno Gudelio žmona Izolda šį rudenį atšventė savo penkiasdešimtmetį. Ji sako, kad gyvenimas penkiasdešimties tik prasideda, ir neketina užsidaryti namuose megzti kojinių. Kaip Izolda mėgsta sakyti: „Visų pirma, reikia turėti labai gerą vyrą”.

 

Izolda_Nuo...Iki... (Small)

 

Izolda nuo pat ryto su makiažu – ne veltui ji vadinama grožio karaliene. „Stengiuosi niekada neperžengti 55 kilogramų ribos”, – nustebina gan aukšta Izolda. O kad to pasiektum, reikia pasistengti. Štai ką Izolda valgo pusryčiams: salotas, kurios praktiškai neturi kalorijų – sutarkuojame morką, moliūgą, cukiniją ir obuolį, užbarstome sezamo sėklų ir alyvuogių aliejaus, tokį maistą gali valgyti didelėmis lėkštėmis.

 

Nors dabar madinga išorinį grožinį nuvertinti ir rūpinimąsi savimi vadinti tuštybe, bet grožio srityje daugiau dvidešimt metų dirbanti Izolda šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ bus kaip niekad atvira – moteris retai kada tampa sėkminga, jei nesirūpina savimi.

 

Izolda2_Nuo...Iki... (Small)

 

Izolda su Benu susipažino, kai jai buvo dvidešimt penkeri. Įmonėje atsiradusi jauna, graži darbuotoja iškart patraukė tuomet jau išsiskyrusio verslininko dėmesį. Izolda savo santykius vadina puikiais ir didžiuojasi savo vyru – jis tikras lyderis, garbė šalio jo būti.

 

„Tik jau nemanykite, kad esu namų šeimininkė, kuri iš neturėjimo ką veikti ieško pašaukimo”, – sako žinoma moteris. Izoldą kur kas dažniau nei namuose išvysi jiems priklausančiose kosmetikos parduotuvėse. Ji – rinkodaros vadovė, moko dirbti visas čia dirbančias merginas, skraido į skirtingas pasaulio šalis sužinoti, kokie kvepalai bus madingi po metų. „Jeigu būčiau nieko gyvenime neveikianti ponia, labai greitai nusibosčiau savo vyrui”, – sako Izolda.

 

Izolda ne tik kasdien skuba į darbą, bet ir namuose su vyru turi darbo kabinetą. Tačiau visuomenėje ji pristatoma tik kaip milijonieriaus žmona. Tačiau Izoldos reakcija į tai nustebina: „Man dėl to visai nepikta.”

 

Būti visą gyvenimą ryškaus, charizmatiško, bet tuo pat ir kartais kategoriško, ūmaus charakterio vyro šešėlyje Izoldai – jokia auka. „Moteris turi mokėti asistuoti vyrui, o ne lipti jam ant galvos”, – sako Izolda.

 

Izolda sako, kad Benas – vienintelis jos draugas. „Neturiu daug draugių, nes neturiu problemų. Ką tuomet papasakoti toms draugėms?” – sako ji. Benas visada apie Izoldą atsiliepia su didele pagarba. „Ir tam yra priežastis”, – šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Nuo… Iki…“ paslaptį išduos Izolda.