Šiuolaikinės technologijos nepaliaujamai veržiasi į kasdienį mūsų gyvenimą – pamatę naujų prietaisų, palengvinsiančių mūsų buitį, išsyk imame galvoti, ar ir mums nereikėtų tokių įsigyti. Išmanūs namų robotai, skalbyklės, virduliai, šaldytuvai, kavos aparatai ir begalė kitų technikos produktų vilioja sukurtu gudrumu ir inovatyvumu, tačiau ar iš tiesų visų jų mums reikia savo namuose? Modernumą mėgstantys žmonės be jokios abejonės į šį klausimą atsakytų teigiamai, tačiau ar kiekviena ši investicija yra verta vietos jūsų namuose? Nuspręsti galite pagalvodami vos apie keletą niuansų – tai padės išspręsti nereikalingų pirkinių dilemą.

 

Modern,Robot,Vacuum,Cleaner,Near,Sofa,In,Room

Inovacijos švaros sprendimams

 

Vieni populiariausių, be abejo, yra dulkių ir langų valymo robotai, padedantys užtikrinti visapusę švarą. Ne paslaptis, kad šiandien žmonės, ypač gyvenantys didesniuose miestuose, stokoja laiko – užsisukę darbų ir kitų reikalų rate, dažnai vos spėjame surasti laiko skanaus patiekalo gaminimui namuose ar tiesiog poilsio minutei. Būtent tokiu atveju verta pamąstyti apie išmaniuosius pagalbininkus.

 

Dulkių siurbliai-robotai pasiteisina didžiojoje dalyje būstų – jie reguliariai valo grindis ir šalina matomus paviršinius nešvarumus. Toks sprendimas idealiai tinka labai užimtiems žmonėms, kurie vis neranda laiko tvarkymuisi. Be to, šie robotai gali pasirūpinti ne tik siurbimu, bet ir plovimu – pasirinkę modelį su šluoste, galėsite džiaugtis gaivesniu bei švaresniu oru namuose. Vis dėlto išmaniųjų įrenginių plovimas gali netenkinti kai kurių namų savininkų, nes pastebima, kad kol kas robotai dar nepasiekia visų kampų ir erdvių po baldais, o plaudami dažnai šluoste braukia toje pačioje vietoje, dėl ko ant grindų lieka žymių.

 

Langų robotai – labiau ribotas sprendimas, mat iš tiesų pasiteisins tik daug vitrininių langų turinčiose patalpose. Jei norite pasirūpinti tik buto, kotedžo ar namo langų švara, greičiausiai pakaks geros šluostės ir ant specialaus koto pakeliamo langų valytuvo, tačiau dideliais paketais įstiklintoje terasoje, balkone ar žiemos sode tikrai pasiteisins robotas, ypač jei šie langai dažnai aplyja ar pasidengia vėjo atnešamomis dulkėmis bei medžių žiedadulkėmis.

 

Drabužių raukšlės – nebaisus iššūkis!

 

Dar vienas neabejotinai daug laiko atimantis namų ruošos darbas yra drabužių lyginimas. Išsitiesę lyginimo stalą dažniausiai stengiamės įveikti kuo didesnį skalbinių kalną, kad tik netektų kartoti to po poros dienų. Lyginimo vargą nuo mūsų pečių šiandien nuima išmanios lyginimo sistemos su integruotomis automatinėmis garų srovėmis ir greičio režimais, apsauga nuo sudeginimo ir autonominiu išsijungimu. Pastarosios leidžia lyginti drabužius tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, o ypač stipri garų srovė leidžia pasirūpinti tokiomis sunkiai lyginamomis dalimis kaip rankovės bei pasirūpinti linu ar kitomis daug laiko reikalaujančiomis medžiagomis. Tiesa, lyginimo sistemos įprastai užima nemažai vietos, nes kartu komplektuojama ir lyginimo lenta ar speciali pakaba, todėl turėtumėte išsyk apgalvoti, kur laikysite šį prietaisą. Jei vietos mažoka, galite įsigyti tik drabužių garintuvą, kuris yra itin kompaktiškas. Pakaks patogioje vietoje ant pakabos pakabinti lyginamą drabužį, jį prabraukti naudojant garus ir įvaizdžiu jau pasirūpinta! Lyginimo ar garų sistema vienareikšmiškai yra puikus pirkinys, kuriuo pasirūpinti verta kiekvienuose namuose.

 

Pasirūpinkite kiemo estetika

 

Tiesa tokia, kad daug brangaus mūsų laiko, kurio ir taip stokojame, atima įvairiausi kiemo darbai. Bene labiausiai šiltuoju sezonu varginantis užsiėmimas yra žolės pjovimas. Be abejo, kai kuriems pasivažinėjimas žoliapjove ar ramus vaikštinėjimas stumdant šį prietaisą veikia tarsi terapija, tačiau laikui bėgant tenka derinti pjovimo laiką pagal orą bei kitas aplinkybes. Be to, šiltą ir lietingą sezoną žolė ypatingai veši, tad pjauti tenka dažnai – sunaudojama daug kuro, o jei žoliapjovė elektrinė – tiesą sakant, vargu, ar pajusite malonumą nuolatos perkeldami laidą iš vienos vietos į kitą. Tam, kad sutaupytumėte savo brangų laiką ir jį skirti galėtumėte šiltam pokalbiui prie kavos ar arbatos puodelio, verta pasidomėti galimybe jūsų kieme įrengti žolės pjovimo robotą. Laikai, kuomet jie pjaudavo tik lygias vejas – jau seniai praeityje. Aukštos kokybės ir gerai pažįstamų prekių ženklų modeliai įveikia net iki 70 proc. įkalnes, todėl puikiai pjauna net šlaituotose vietovėse esančių sodybų teritorijas. Tiesa, šiam įrenginiui reikės ir specialios krovimo stotelės, kurią įrengti gali tik kvalifikuotas specialistas, todėl bendra pirkinio suma kartu su paslauga neretai išauga net iki kelių tūkstančių. Dauguma sertifikuotų atstovų suteikia galimybę šiuos robotus įsigyti išsimokėtinai, todėl, esant poreikiui, galite pasidomėti tokiu sprendimu. Prieš nuspręsdami dėl sutarties sudarymo, įvertinkite ir kitus galimus sprendimus. GENERAL FINANCING BANKAS suteikia galimybę pasiskolinti atsakingai įvertindami jūsų galimybes ir pasiūlydami optimalų paskolos sprendimą. Užsukite į http://www.gfbankas.lt/ ir užpildykite paraišką internetu – lengvesne namų ir kiemo priežiūra galėsite mėgautis jau netrukus.