Šiandien specialioje šventinėje laidoje „Svogūnų Lietuva“ su savo augintiniais lankysis žinomos Lietuvos moterys. Į laidos studiją Berno zenenhundų veislės šunį Arą atsivedusi Irena Starošaitė atskleis, kaip tenka ugdyti ne tik šeimos augintinio, bet ir Žilvino Žvagulio valią.

 

TV3_Svogunu_Lietuva

 

Apdovanojimas už nominaciją „Moterų moteris“ bus įteiktas pačiai Irenai. Studijoje apsilankiusi dainininkė atskleis, kad jos vyras Ž. Žvagulis tam, jog gautų leidimą auginti šunį, žadėjo mesti blogus įpročius ir atsisakyti ilgų pavakarojimų su draugais.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_2

 

„Jis žadėjo ir vis žada atsikratyti blogų įpročių. O šunį jis išveda kartą per mėnesį. Mes ugdome valią: vienam – 50 gramų, kitam –kauliukas“, –kaip savo pažadą sekasi įgyvendinti Ž. Žvaguliui šįvakar 20.00 val. atskleis I. Starošaitė.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_3

 

Ji ne tik papasakos, apie ką ji kalbasi su namie gyvenančiu augintiniu, bet ir šmaikštaudama prisipažins, kad kartais jų šuo namiškių švelniai vadinamas Arūno Valinsko vardu: „Kai mūsų šuo būna geras arba labai kažkuo prasikalsta, tai mes jį Arūnu vadiname. Na, aš tiesiog kartais noriu prisiminti savo piršlį“.

 

Šv. Kūčioms skirtoje laidoje kartu su savo augintiniais svečiuosis ir Liveta Kazlauskienė bei būrėja Vaiva Budraitytė. Laidos kūrėjai dainininkę L. Kazlauskienę apdovanos, kaip geriausią estrados moterį, o V. Budraitytei bus įteiktas auksinis svogūnas už nominaciją „Stebuklinga moteris“.

 

„Reikėtų būti atsargesniam, ne tokiam drąsiam. Pas jus stipri sėkmės ir laimės linija, bet ji rodo, kad reikėtų pradėti save riboti, – iš delno A. Valinskui burs Vaiva.

 

Laidos vedėjai Violetai Mičiulienei paklausus, ar pavyks taip pat šią laidą vedančiam Antanui Nedzinskui pagaliau susirasti žmoną, būrėja optimizmu netrykš: „Šis žmogus labai daug dirba ir apie moteris net negalvoja. Jam bet kas neįtinka. Ir tau, Violeta, sunku bus surasti jam žmoną. Jis ves, bet aš nežinau, ar tu to sulauksi“.

 

Šį vakarą šventinėje „Svogūnų Lietuva“ laidoje žiūrovų lauks būrėjos Vaivos prognozės visai Lietuvai, o laidos vedėjas A. Valinskas bandys išsiaiškinti, ką gi Lietuvos žvaigždžių augintiniai šneka Šv. Kūčių naktį.

 

„Svogūnų Lietuva“ – jau šį vakarą 20.00 val. per TV3!