Tai, kas vyksta už miegamojo durų visada intriguoja. Kiekvienas turi savo paslapčių. Kartais tokia intymi moterų paslaptis būna vaginaliniai kamuoliukai, treniruojantys makšties raumenis ir suteikiantys seksualinį malonumą.

 

Priemonės, skirtos sustiprinti intymiųjų vietų raumenų tonusą – nėra naujas išradimas. Jau prieš tris tūkstančius metų Tibete pirmą kartą žmonijos istorijoje buvo sukurtos priemonės, primenančios šiuolaikinius vaginalinius kamuoliukus. Tada šie kamuoliukai buvo skirti jaunoms merginoms, norinčioms išmokti sekso meno. Panašius į pirmuosius vaginalinius kamuoliukus naudojo kinų, japonų, indų, vėliau graikų ir romėnų kurtizanės.

 

Japonijoje tokie kamuoliukai vadinami „Ben Va“ ir gaminami iš metalo ir dramblio kaulo. Ilgą laiką jie buvo saugomi tik imperatoriaus rūmuose. Tik imperatoriaus sugulovės ir žmonos galėjo jais naudotis. Japonijoje geišos taip pat garsėjo labai stipriais makšties raumenimis, dėl kurių galėdavo vyrui suteikti nepakartojamą malonumą.

 

Indės senovėje taip pat žinojo ir naudojo vaginalinius kamuoliukus. Jos du mažus rutuliukus bandydavo išlaikyti viduje, kiek įmanoma ilgiau.

 

Į Europą, pirmiausiai Prancūziją, meilės šalį, vaginaliniai kamuoliukai pateko tik XVIII amžiuje. Tuomet juos galėjo naudoti tik kilmingos damos karališkame dvare.

 

Šiuolaikinė sekso prekių pramonė siūlo įsigyti pačių įvairiausių vaginalinių kamuoliukų. Renkantis šią prekę reikia atkreipti į individualias ypatybes, įvertinti dabartinę makšties raumenų, sveikatos būklę. Išskyrus individualius atvejus, vaginalinių kamuoliukų , nerekomenduojama naudoti negimdžiusioms moterims, taip pat toms, kurios serga infekcinėmis ar uždegiminėmis ligomis.

 

Vaginalinių kamuoliukų forma gali būti taip pat įvairi: nuo apvalių, kiaušinio formos iki pailgų. Ant vienos virvelės gali būti suverta nuo vieno iki keturių kamuoliukų. Pirmą kartą rekomenduojama naudoti vieną ar du vaginalinius kamuoliukus, tik vėliau galima pradėti naudoti daugiau. Kai kurie vaginaliniai kamuoliukai dekoruojami iškilimais, spygliukais, kurie suteikia didesnį seksualinį malonumą. Patys pažangiausi vaginaliniai kamuoliukai valdomi nuotoliniu būdu, veikia kaip vibratoriai.

 

Sekso žaisliukai gaminami iš įvairių medžiagų: medžio, plastiko, gumos, metalo, net aukso. Paprastai kamuoliuko skersmuo būna nuo 1,9 iki 3,5 cm. Pirmą kartą naudojantiems rekomenduojama rinktis didesnio skersmens kamuoliukus, išmokus su jais treniruotis, bus galima įsigyti mažesnius.

 

Po naudojimo vaginalinius kamuoliukus reikia nuplauti su šiltu vandeniu ir specialiu valikliu. Prieš naudojimą juos ištepti vandens pagrindu sukurtu lubrikantu. Laikyti tamsioje vietoje.

 

Daugelis klysta manydami, kad vaginaliniai kamuoliukai yra sekso žaislas. Jų pirminė paskirtis: sustiprinti makšties raumenis, kurie nusilpo gimdymo arba norint išmokti reguliuoti makšties plotį.