Nauju laiku – šeštadieniais 22.30 val. – TV3 prie ekranų kvies pačius azartiškiausius televizijos žiūrovus. Nors prie apskritojo TV3 žaidimo „Kas? Kur? Kada?“ stalo patenka tik tie žinovai, kurie sugeba pereiti „išmaniąsias“ atrankas, nereiškia, kad TV3 žiūrovai namuose negali dalyvauti žaidime. TV3 Žiūrovų komandos nariu tapti labai paprasta – tereikia „Kas? Kur? Kada?“ kūrėjams atsiųsti protingą klausimą. Daugybei TV3 žiūrovų jau pavyko – įdarbinę savo protą jie iš Žinovų komandų „nušvilpė“ 18 800 litų!

 

„Įdarbinkite savo protą – iki šiol rudens sesijoje TV3 žiūrovams pavyko laimėti beveik 20 tūkst. litų. Tai reiškia, kad Lietuvoje ne tik turime azartiškų, sumanių ir intelektualių žmonių, bet jie ir drąsūs – išdrįsta surizikuoti ir laimi! Kas nerizikuoja, tas negeria šampano, tad visus, kurie galvojo apie atstovavimą TV3 Žiūrovų komandai žaidime ‚Kas? Kur? Kada?‘, bet kažkokie vidiniai demonai juos sulaikė, – kviečiu pagaliau išdrįsti ir nieko nelaukiant tai padaryti… dabar!” – entuziastingai ragina „Kas? Kur? Kada?“ „ponas vedėjas“ ir kūrybinio turinio vadovas Robertas Petrauskas.

 

Anot Žinovų komandų teises ginančio Vytaro Radzevičiaus, dažniausiai žinovams pritrūksta tik sėkmės, nes teisingi atsakymai svarstymo metu paminimi, bet, „ponui vedėjui“ paklausus paskutinį sykį, jie nenuskamba.

 

Jau šį šeštadienį prie žaidimo stalo susės komanda iš Šiaulių, kuriai vadovaus kapitonas Edgaras Adomaitis. „Kas? Kur? Kada?“ Žinovų komandos jau tris kartus iš eilės pralaimėjo TV3 Žiūrovams. Ar pavyks šiauliečiams įveikti žiūrovus ir iškovoti galimybę dalyvauti finale? Ar vilkelis išsuks žiūrovų pamėgtą, bet žinovams stresą keliančią juodąją dėžę? O ar šį šeštadienį 22.30 val. žaidime „Kas? Kur? Kada?“ bus priimtas ir apsvarstytas Martyno Starkaus, ginančio TV3 Žiūrovų komandas, siūlymas prie žaidimo stalo susodinti aktyviausius Žinovų komandos klausimus siunčiančius žiūrovus?

 

Tapti „Kas? Kur? Kada?“ TV3 Žiūrovų komandos nariu labai paprasta – tereikia užpildyti anketą, esančią štai čia: http://www.tv3.lt/content/blogcategory/1143/1340/.

 

Visas praėjusias žaidimo „Kas? Kur? Kada?“ serijas galite žiūrėti sau patogiu metu televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/kaskurkada.

 

Intelektualusis TV3 žaidimas „Kas? Kur? Kada?“ nauju laiku – šeštadieniais 22.30 val. tik per TV3!