Kelialapį į „X Faktoriaus“ superfinalą iškovojusios repo grupės RSP narė Viktorija Vyšniauskaitė: charizmatiška, įžūloka ir visuomet ryškia išvaizda išsiskirianti iš kitų. Jau pirmojoje „X Faktoriaus“ atrankoje žiūrovai ją įsiminė kaip autoritetų nepaisančią aštuoniolikmetę. Vyšnia neslepia – kaip tik tokia ji ir esanti.

 

„Dar mokydamasi vienuoliktoje klasėje įsisukau į naktinį gyvenimą. Man patiko būti visų drauge, šėlti vakarėliuose, kitaip tariant, kaip dabar madinga, – būti įžymybe už nieką, vadinamąja vakarėlių liūte“, – šį pirmadienio vakarą 20.30 val. TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus“ kameroms atskleis abiturientė, draugų vadinama Vyšnia.

 

Ar toks dukros gyvenimo būdas galėjo patikti Viktorijos tėčiui, garsiam operos solistui ir Naujosios kartos bažnyčios pastoriui Vaidui Vyšniauskui? Nors jo santuoka su Viktorijos mama netruko ilgai, jis visuomet rūpinosi dukra.

 

„Kai pirmą kartą išgirdau dukrą dainuojant, supratau, kad jos laukia didi ateitis. Buvo baisu, kad savo gyvenimą ji eikvoja tokiems niekams“, – prisimins garsus dainininkas.

 

„Tėtis nuolat skambindavo ir moralizuodavo, o tai mane pykdė. Atrodė, jei kartu negyvename, ką jis man gali paaiškinti?! Neslėpsiu, mūsų santykiai buvo gerokai pašliję“, – pasakos audringą gyvenimą mėgstanti mergina.

 

Ar su mama ir patėviu gyvenanti Viktorija atsižvelgė į tėčio pastabas? Galbūt TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“ suartino jaunąją pasiutėlę ir operos solistą? Atsakymai – jau šį vakarą TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“ 20.30 val. tik per TV3!

 

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.30 val. tik per TV3!