BTV „Muzikinėje kaukėje“ į legendinę dainininkę Celine Dion įsikūnijusi Mia pasirodymo metu nesuvaldė ašarų. „Nenoriu apie tai kalbėti“, – nutilus paskutiniam dainos akordui bandys susikaupti ji.

 

Galimybė nors vienam vakarui tapti garsiąja Kanados dainininke Miai buvo tikras svajonės išsipildymas. „Negaliu patikėti, atrodo, kad Celine tikrai yra tavyje“, – išklausiusi Mios dainos stebėsis „Muzikinės kaukės“ komisijos narė Kristina Kazlauskaitė. Galbūt, jei Mia būtų gimusi ne Lietuvoje, ji šiuo metu irgi būtų pasaulinio lygio žvaigždė?

„Kaip gaila, kad tavęs tėvai laiku neišvežė. Gimei ne laiku, ir ne vietoje. Tu turi Dievo dovaną ir esi verta tikrai kur kas daugiau, nei šalia Alos Pugačiovos pastovėti“, – Mią gyrė prie kitų komisijos narių prisijungusi Violeta Mičiulienė. Ar Mia vis dėlto papasakos, kuo Celine Dion jai tokia svarbi ir kuo susiję jų gyvenimai?

Celine Dion bus tik viena iš ketvirtadienio vakaro „Muzikinės kaukės“  muzikos pasaulio grandų. Česlovas Gabalis šį kartą taps „Rolling Stones“ lyderiu Miku Jaggeriu. „Jie juk tokie patys čigonai kaip ir mes. Tik jie keliauja iš vienos šalies į kitą, o mes blaškomės po Lietuvą. Masteliai kiti“, – šypsosis panašumų su legendiniu rokeriu ieškodamas Č.Gabalis.

Janet Jackson vaidmuo „Muzikinėje kaukėje“ atiteks Ingridai Kolytei. „Iš pradžių išsigandau, nes atrodė, arba šoki kaip ji, arba dainuoji, bet kažkaip pavyko viską sujungti“, – džiaugsis coliuke kitų projekto dalyvių vadinama dainininkė. Įsikūnijusi į vieną garsiausių pasaulyje juodaodžių dainininkių ji tapo beveik neatpažįstama.

„Pirmiausia norėčiau pastebėti, kad Janet Jackson turėtų pasidalinti receptu, kaip jai pavyko numesti šitiek kilogramų“, – šypsosis Ingridą stebėdamas komisijos narys Marius Gelažnikas.

„Muzikinė kaukė“ – ketvirtadienį 20.25 per BTV