„Pilyje man visko užtenka. Pasiilgau tik dviejų dalykų – sekso ir viskio“, – atvirai rėžia Gruzijos viduramžių pilyje savo noru įstrigusi juodaplaukė gražuolė Aušra Dobiliauskaitė. Ištvermės reikalaujančios užduotys, panašu, tik trumpam buvo išstūmusios fizinius jaunų ir išvaizdžių TV3 realybės šou „Pilis“ dalyvių poreikius.

 

Nebejaučiant maisto stygiaus, kalbos greitai pasisuka apie kitus kūniškus dalykus. „Kaip duosiuos grįžusi, kaip duosiuos… Kokias tris dienas…“ – pilies tvartelio teritorijoje užsisvajoja viena seksualiausių projekto dalyvių buvusi manekenė Dana Kuncevičiūtė. Šalia sąmoksliškai juokiantis ilgaplaukei krepšininkei Neringai Kasperavičiūtei, Dana tęsia: „Pasiimsiu geriausią žirgą ir jodinėsiu…“

 

Kol vieni TV3 realybės šou „Pilis“ dalyviai svajoja, kiti imasi konkrečių veiksmų. Antrąją dieną „Pilyje“ karaliaujanti dienos valdovė Snieguolė Grigažauskaitė nusprendė nebeslėpti simpatijos projekto merginų numylėtiniui Gabrieliui Marozui ir imtis iniciatyvos.

 

„Žinau, kad jis turi ilgametę draugę, tačiau jis man labai patinka ir aš nesnausiu“, – prasitaria adrenalino poreikiu „Pilyje“ pagarsėjusi Snieguolė. Panašu, kad Gabrielius šiai merginos užgaidai visai neprieštarauja, nors apie prasiveržusią simpatiją dailiai merginai kol kas tyli. Ar taip bus ir toliau?

 

Idiliškame kalnuotame Gruzijos horizonte besiglaustant ir besiglebėsčiuojant pirmąja „Pilies“ pora  pramintiems Snieguolei ir Gabrieliui, kol kas kiti projekto dalyviai apie kūniškus malonumus tik svajoja. Bet ar neprasiverš aistra ir kitiems kūniškos šilumos ištroškusiems dalyviams? Karščiausia „Pilies“ serija – jau šį, antradienio, vakarą 19.50 val. tik per TV3!

 

Realybės šou „Pilis“ – antradieniais 19.50 val. tik per TV3!