Realybės šou „Grožio architektai“ – viena už kitą skaudesnės gyvenimo istorijos. Klaipėdietė Sandra Nagaitienė visą gyvenimą kompleksuoja dėl neišsivysčiusios krūtinės ir nėra apsinuoginusi net vyrui. Klaipėdietė TV3 projekte turės progą pirmą kartą pasijusti visaverte moterimi. Jos istorija – jau šį sekmadienį 17.25 val.

 

Pažvelgę į 41-erių Sandrą iškart galbūt nė nepastebėsite jos bėdos – per daugelį metų moteris išmoko ją slėpti. Tačiau kas rytą ją graužia vienintelė mintis: kaip paslėpti tai, ką kitos stengiasi pabrėžti – krūtinę. „Sakoma, kad visi vyrai pirmiausia žiūri į moters biustą. Aš visą gyvenimą stengiuosi slėpti, kad nieks nematytų“, – prisipažįsta „Grožio architektų“ dalyvė.

 

Sandros krūtys skiriasi keliais dydžiais, ji negali nešioti atviresnių drabužių. „Kasryt atsikėlusi iškart mąstau – kaip šiandien rengsiuosi, kad niekas nepastebėtų problemos. Ir taip jau keliolika metų. Niekur neišeinu be skarelės, renkuosi tik maskuojančius papuošalus, niekada nesu apsivilkusi suknelės su iškirpte, ką jau kalbėti apie aptemptus drabužius“, – pasakoja herojė.

 

Kiekvienai moteriai jautri problema kilo, kai Sandrai buvo keturiolika metų. Tuomet paauglei diagnozuota širdies yda ir atlikta prieširdžių pertvaros operacija. „Operacija buvo sėkminga. Tačiau nežinau, kodėl chirurgai pjūvį atliko ne kaip visoms – per krūtinkaulį, o aplink krūtinę. Kai ėmiau panašėti į panelę, pastebėjau didžiulį savo trūkumą: mano dešinioji krūtis nebeaugo. Kokia buvo keturiolikos, tokia dabar ir liko“, – su ašaromis pasakoja moteris.

 

Sandra neišdrįsta apsinuoginti net prieš savo vyrą miegamajame. „Negaliu jam pasirodyti be liemenėlės. Jis mane įkalbinėja, sako, kad nieko baisaus, o man gerklėje tarsi gumulas įstrigęs – negaliu, ir viskas. Miegu nenusirengusi.“

 

Savo kompleksus ir skaudžius išgyvenimus Sandra „Grožio architektuose“ apnuogins pirmą ir paskutinį kartą – tam, kad problema pagaliau baigtųsi. Žiūrovai išvys plastinę operaciją, po kurios moters krūtinė atrodys nepriekaištingai. Naujas dailus biustas Sandrai bus nulietas ne naudojant silikoninius implantus, o pasitelkiant iš jos pačios kūno nusiurbtus riebalus.

 

„Sandros problema – subtili. Vieną krūtį teks pakelti, padaryti etaloninę, o kitą padidinti. Po operacijos ji galės išmesti visas liemenėles su pakietinimais ir pagaliau pasijusti visaverte moterimi“, – sako plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis.

 

Kad niekada nepritrūktų pasitikėjimo savimi, jai grožio peiliu bus patobulintas ir veidas – patempta kaktos ir skruostų oda, pašalinti nuo streso ir nuovargio susidarę maišeliai po akimis. Ir – pikantiškas desertas: moteriai bus suformuota vadinamoji Mona Lizos šypsena: bus vos vos pakelti lūpų kampučiai.

 

„Vyras šiuo metu dirba Norvegijoje, tad pasirodžiau jam per „Skype“ – nors tikrieji rezultatai pasimatys dar ne taip greit, jis jau dabar buvo apstulbęs, svarsto kuo greičiau baigti darbus ir grįžti į Lietuvą. Lauktuvių tikiuosi peršviečiamų liemenėlių kolekcijos, apie kokią seniausiai svajoju“, – praėjus porai dienų po didžiosios operacijos džiūgavo Sandra.

 

Sandros gyvenimo istorija, jos išgyvenimai, operacija ir virsmas tikra gražuole – realybės šou „Grožio architektai“ sekmadienį 17.25 val. per TV3.

 

„Grožio architektai“ – sekmadieniais 17.25 val. per TV3!