Artėjant Šv. Kalėdoms dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu TV3 laidos „VIP“ komandą pasikvietė į savo sodybą Varėnos rajone. Jaukioje aplinkoje, spragsint židiniui, pastaruoju metu vis populiaresnė, profesionaliais pasirodymais ir drąsiais pasisakymais garsėjanti dainininkė leidosi į jautrų ir atvirą pokalbį apie savo gyvenimą, darbą ir meilę. Viskas iš pirmų lūpų – jau šį, antradienio, vakarą 21.00 val. per TV3.

 

TV3_VIP_Jazzu

Dar visai neseniai šalies naujienų portalai mirgėjo skambiomis antraštėmis dėl atlikėjos pareikštos aštrios nuomonės apie susirenkančius į jos koncertus žiūrovus. Skaitytojai pasidalino į dvi stovyklas – vieni palaikė, kiti – smerkė.

 

„Tai nebuvo neadekvatus pyktis atsikėlus ryte – tai buvo labai apmąstytas žingsnis, kaip sukelti kalbas, ypač prieš šias visas šventes, apie pagarbą vieno kitam iš esmės. Apie tai, kas mes tokie esame, ko mes norime iš savęs ir iš kitų, galiausiai – išsireikalauti tokios pozicijos, kurią tu užsitarnavai. Paprašyti atleidimo, jeigu tu jautiesi neteisus, atkreipti dėmesį į negalias ir ligas – niekas nebūtų sureagavęs, jeigu aš nebūčiau taip aštriai pasisakiusi“, – kalbės Jazzu.

 

Nuolat apsupta žurnalistų, kone kiekvieną žingsnį sekančių fotografų ir lydima smalsių praeivių akių, Jazzu jau priprato, kad jos kiekviena gyvenimo detalė aptarinėjama iki smulkmenų. Toks įžymybės gyvenimas. Kaip tik todėl šiemet šventes mergina nusprendė sutikti su šeima: „Aš pasistengsiu tą gėrį, kuris, jaučiu, ateina, kurį aš viduje jaučiu, – pasidalinti kaip tik su jais.“

 

Ar dainininkė į šeimos šventę pasikvies ir savo širdies draugą? Iki šiol garsiai neminėjusi jo vardo, J. Arlauskaitė-Jazzu ne tik pristatys jį TV3 žiūrovams, bet ir papasakos, kaip vos nesugriovė mylimojo kalėdinių planų. Atviras pokalbis – tik „VIP“ žiūrovams jau šįvakar 21.00 val.

 

 

Įžymybių naujienos „VIP“ – antradieniais 21.00 val. per TV3!