Ieškote madingų 2021 metų šukuosenų idėjų? Šiame straipsnyje sužinosite, kurie kirpimai, šukuosenos ir plaukų spalvos bus aktualiausios būtent šiais metais. Tad, jei esate pasirengusi mažai stiliaus metamorfozei, jau dabar galite užsiregistruoti pas savo kirpėją!

 

plaukai

Madingi kirpimai 2021 m. (trumpiems, vidutiniams ir ilgiems plaukams).

 

Madingiausi moterų kirpimai 2021 metais yra tokie, apie kuriuos sakoma, kad tai tobulai išpuoselėto stiliaus ir natūralumo deriniai.

 

Geras pasirinkimas ilgiems plaukams – „Boho” stiliaus bangos arba tiesiai nukirpti plaukai su sklastymu per vidurį arba šoną. Tiesūs, palaidi plaukai gali būti nešiojami užkišti už ausų.

 

Vidutinio ilgio plaukams siūlomas vadinamasis „ilgas bobas” arba šiek tiek ilgesnis karė kirpimas. Plaukai gali būti arba labai tiesūs, arba kristi laisvomis bangomis. Itin gražiai atrodytų, jei plaukai priekyje būtų šiek tiek ilgesni nei nugaros pusėje.

 

Trumpaplaukėms šiemet siūloma įkvėpimo semtis iš sugrįžtančios XX amžiaus šeštojo dešimtmečio madų. Pavyzdžiui, itin stilingai atrodys vadinamasis piksi kirpimas, kai plaukai virš ausų yra labai patrumpinami, o viršugalvyje paliekamos ilgesnių plaukų sruogos.

 

Pačių madingiausių šukuosenų penketukas

 

Afrikietiškos kaselės. Šiais metais tiek aprangoje, tiek šukuosenų madoje ypač populiari tendencija – daugiakultūriškumas ir eklektika. Tad tarp vakariečių bus populiarios ir afrikietiškos kaselės.

 

Romantiški pynimai. Šiemet bus madingos ne tik laisvai supintos kasos, bet ir kur kas romantiškesni plaukų pynimo būdai, pavyzdžiui, pynimas „žuvies uodega”, prancūziškos kasos, įvairūs pynimai aplink galvą. Tokios šukuosenos tinka ne tik prie „Boho” stiliaus suknelių, bet ir klasikinio moteriško kostiumo, kai norisi, kad įvaizdis būtų švelnesnis, moteriškesnis.

 

„Shaggy hair”. Suvelti ir sušiaušti plaukai taip pat bus madingi 2021 metais. Ši šukuosena tiesiogiai susijusi su 70-ųjų dainininko Micko Jaggerio išvaizda. Jau dabar tokius kirpimus renkasi tokios pramogų pasaulio žvaigždės kaip Milla Jovovich ir Miley Cyrus. Tai banguoti plaukai su trumpais kirpčiukais priekyje ir tamsinti, ilgesni plaukai nugaroje. Pažiūrėti galite PASPAUDĘ ČIA. 

 

„Curtain bangs”. Dar viena retro stiliaus tendencija 2021 metų plaukų šukuosenų madoje: ilgesni kirčiukai, perskirti per kaktos vidurį ir sušukuoti į šonus. Tokie kirpčiukai atrodo lyg užuolaidos, įrėminančios veidą. Ši šukuosena gražiai atidengia skruostikaulius ir itin tinka prie paprastos aprangos – džinsų ir marškinėlių. Pažiūrėti galite PASPAUDĘ ČIA. 

 

Trumpi ir garbanoti plaukai. Plaukai gali būti nukirpti berniukiškai arba iki smakro, jokiu būdu netiesinti, o priešingai – sugarbanoti.

 

Madingiausios spalvos

 

Plaukų stilistai visų pirma sako, kad populiarūs bus įvairūs šviesių plaukų atspalviai, ypač platininis. Taip pat madinga vadinamasis „bronde” atspalvis, kuris yra šviesiai rudų plaukų atspalvis, kuris išgaunamas, naudojant „ombre” ir „sombre” (kai rusvos plaukų sruogelės atrodo lyg išblukintos saulėje) dažymo technikas. 2021 metais madingi bus ir raudoni plaukų, ypač pasteliniai (tarsi šiek tiek nusiplovę), atspalviai. Jeigu norite rausvų tonų plaukuose galite rinktis „strawberry”, „pumpkin”, „golden rose” ir „apricot” plaukų atspalvius. Alternatyva gali būti šilto vario atspalvio šviesūs (blondiniški) plaukai. Galima išbandyti ir avangardinius plaukų dažymus, nukeliančius mus į 90-tųjų ir 2000 metų sandūrą, kai sruogos prie kaktos buvo dažomos šviesiai, o likę plaukai – tamsiai ruda arba juoda spalva. Įkvėpimo galima pasisemti iš mados tinklaraštininkės Brittany Xavier, kuri neseniai buvo nusidažiusi taip plaukus! Pažiūrėti galite PASPAUDĘ ČIA.