Gėlės papuošia bet kokią šventę ir tinka visoms progoms. Neveltui sakoma, kad padovanojus moteriai gėlių, jos akys sužydi. Kovo 8 dieną minima tarptautinė moters diena. 1910 metų kovo 8-ąją Kopenhagoje vyko moterų konferencija, kurioje ši diena paskirta moterų kovai už laisvę ir lygias teises. Iš pradžių ši šventė buvo draudžiama, net buvo taikomos baudos toms, kurios išdrįsdavo viešai ją švęsti. Laimei, dabar pasaulis kur kas liberalesnis…

 

"moters diena"

Kovo 8-oji neįsivaizduojama be gėlių. Kiekviena moteris yra individuali, jos charakteris skirtingas, todėl gėlių puokštę reikėtų rinkti, atsižvelgiant ir į šiuos vidinius dalykus.

 

Kokias moteris sužavės baltų ramunių puokštė? Tokios moterys trokšta paprastumo visose gyvenimo srityse, gerąja to žodžio prasme. Joms patinka, kai gyvenimas teka įprasta vaga, nevyksta didelių pokyčių, nes jei viskas klostosi priešingai, jos nebežino, ką daryti, jaučiasi sumišusios ir susierzinusios.

 

Kokias moteris sužavės rožių puokštę? Šios moterys visur gyvenime įžvelgia meilę. Tokios moterys labai tvirtai stovi ant kojų, yra realistės, vertina tvarką ir patogumą.

 

Kokias moteris sužavės orchidėjos? Psichologai sako, kad orchidėjos patinka rafinuotoms, neįprasto charakterio moterims. Joms patinka kalbėti aukštomis materijomis, kad gyvenimas – tai tuštybių mugė. Jos yra šiek tiek kaprizingos, bet labai originalios.

 

Kokias moteris sužavės chrizantemų puokštė? Tokios moterys paprastai būna gana uždaros ir labai stipriai reaguoja į asmenines problemas. Kita vertus, jos yra diskretiškos, praktiškos ir stipraus charakterio.

 

Kokias moteris sužavės tulpių puokštė? Šios moterys gyvena, puoselėdamos viltį, kad ateityje bus geriau, ir tai joms suteikia stiprybės bei jėgų judėti toliau. Tokiai moteriai labai sunku pelnyti pripažinimą.

 

Kokias moteris sužavės lelijų puokštė? Moterys, kurioms patinka lelijos, visose situacijose jaučiasi pasitikinčios savimi. Jos turi verslininkių gyslelę, moka tinkamai save pateikti, parodyti savo geriausią asmenybės pusę, palaikyti pokalbį. Be to, jos tiesiog kerinčios ir energetiškai stiprios.

 

Kokias moteris sužavės gerberų puokštė? Tokios moterys yra linkusios į perfekcionizmą, jaučiasi įsipareigojusios viską atlikti tobulai, tačiau tam, kad neprarastų darbingumo ir entuziazmo, joms reikia nuolatinio palaikymo iš šalies. Šios dailiosios lyties atstovės sugeba būti vienu metu nepriklausomos, išdidžios, polinkį į savigarbą ir savirealizaciją.

 

Kokias moteris sužavės vilkdalgių puokštė? Šios moterys kūrybingos ir turi labai lakią fantaziją. Joms patinka išbandyti naujus dalykus. Jos yra dvasingos ir laikosi duoto žodžio. Optimistės ir svajotojos. Nemėgsta rutinos ir greitai pajunta nuobodulį.

 

Kokias moteris sužavės narcizų puokštė? Narcizų puokštę gavusios labai apsidžiaugtų meniškos sielos dailiosios lyties atstovės. Jos mylinčios ir rūpestingos. Labai tvarkingos, darbščios ir mokančios vienu metu daryti kelis darbus. Trokšta ramaus gyvenimo.

 

Kokias moteris sužavės gardenijų puokštė? Šias gėles labiausiai mėgsta mielos ir tyros asmenybės. Jos turi unikalių stiliaus jausmą. Mėgsta ieškoti naujų dalykų ir eksperimentuoti. Paslaptingos romantikės tyliai svajojančius aplankyti egzotiškiausius pasaulio kampelius.

 

Kokias moteris sužavės žibučių puokštelė? Ankstyvųjų pavasario gėlių mėgėjos paprastai būna santūrios, bet šmaikščios. Tik patys artimiausi žmonės žino, kokios jos yra iš tikrųjų. Joms patinka paprastumas ir subtilumas. Šie žmonės būna ištikimi ir labai geri draugai, nors nemėgsta daug kalbėti apie save.

 

Kokias moteris sužavės pakalnučių puokštė? Jos patinka svajoklėms ir amžinoms romantikėms. Šios gėlės dovanojamos, siekiant parodyti dėkingumą ir „tyrą meilę“. Kaip ir šios gėlės, moterys gali būti kuklios, bet iš tikrųjų nepataisomos koketės, mėgstančios flirtuoti ir mirksėti akutėmis.