Kiekvienas TV3 kultinio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjas lapkričio 29-ąją kalendoriuje yra pasižymėjęs ryškiai raudona spalva. Tądien pasirodys ilgo metro juosta, paremta populiariojo TV3 serialo motyvais. Komiškame, jausmingame ir dramatiškame filme „Moterys meluoja geriau. Kristina“ žiūrovai išvys ne tik šešis sezonus juos džiuginusius aktorius, bet ir netikėtus veidus. Vienas jų – epizodinėje scenoje pasirodysiantis stiliaus ir etiketo žinovas žurnalistas Giedrius Drukteinis.

 

Filme „Moterys meluoja geriau. Kristina“ G. Drukteinis įkūnijo korumpuotą valdininką. Pasak žinomo vyro, įkvėpimo jam toli ieškoti nereikėjo – pakako atsiversti laikraštį. „Užtenka pakelti akis, apsidairyti aplink, ir rasi apsčiai peno kurti tokį personažą, – sako juokdamasis G. Drukteinis. – Esu veiklus žmogus, tad su korumpuotais žmonėmis valdžioje man teko susidurti. Aš, atlikdamas šį epizodinį vaidmenį, esu stilingas, galantiškas ir trykštu optimizmu. Šių dalykų, o ypač paskutinio, mūsų valdininkams labai trūksta.“

 

Žinia, TV3 seriale „Moterys meluoja geriau“ sukčių kadaise vaidino choreografas Jurijus Smoriginas. Paklaustas, ar ruošdamasis vaidmeniui jis mokėsi iš jo, G. Drukteinis patikino, kad to jam neprireikė. „Vaidindamas filme aš nemėginau įsivaizduoti jokio konkretaus valstybės tarnautojo. Iš J. Smorigino, seriale atlikusio panašų vaidmenį, taip pat nesimokiau, kaip reikia būti suktam. Niekada jo nelaikiau aktoriumi. Nei geru, nei blogu. Tad mokytis iš jo taip pat neketinau“, – kvatodamas tikino G. Drukteinis.

 

Ne pirmą epizodinį vaidmenį kuriantis etiketo žinovas patvirtino, kad aktoriumi jis būti nei trupučio netrokšta. Mat šis darbas jam pasirodė itin sunkus ir reikalaujantis daug valios. „Turiu pripažinti, kad anksčiau šios profesijos žmonės man atrodė plevėsos. Tačiau tik pats paragavęs, koks gi tai darbas, supratau, kad aktorių duona – sunkiai uždirbama. Keliu kepurę ir žemai lenkiuosi prieš pašaukimą aktorystei atradusius žmones“, – mintimis dalinosi Giedrius.

 

Filmas „Moterys meluoja geriau. Kristina“ su visų pamėgtais aktoriais – Ramūnu Rudoku, Andriumi Bialobžeskiu, Aušra Štukyte, Marijumi Mikutavičiumi, Inga Norkute, Edita Užaite, Džiugu Siaurusaičiu ir kitais – kino teatruose jau nuo lapkričio 29 dienos.

 

Kol visi prikandę lūpą ir sulaikę kvėpavimą laukiate „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjeros, kūrėjai kviečia pasižiūrėti filmo anonsą internete:

 

 

Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera – jau lapkričio 29-ąją!