Sekmadienį „Finalo ketverto“ scenoje pasirodys ypatingas dalyvis. Iš Malaizijos atvykęs Sherman Tan (46) – meilės imigrantas, besirūpinantis neįgaliu sūnumi. Prieš savaitę Shermano atlikta savo kūrybos lopšinė vaikui pakerėjo tiek teisėjus, tiek žiūrovus ir leido jam užimti „Finalo ketverto“ sostą.

 

Finalo ketvertas

 

„Jūsų daina man suskambo kaip pasaulinis hitas. Esate be galo talentingas – kuriate, turite nuostabų balsą. Nors gyvenimas atnešė ne vieną sunkumą, jūsų balsas ir sugebėjimai dangų padaro labai žydrą. Dievas jums davė dovaną – dainavimo balsą, kuris yra specifinis, skaidrus kaip vandenyno vanduo. Manau, jūs turite labai daug galimybių daug pasiekti muzikoje“, – po Shermano pasirodymo susižavėjimo neslėpė teisėjas Martynas Tyla. „Vėl jaučiuosi jaunas“, – pokštavo dainininkas, kurį į mūsų šalį atvedė meilė.

 

Nuoroda:

 

 

„Malaizijoje profesionaliai dainavau nuo 21 metų. Nebuvau didelė žvaigždė, bet grojau baruose, turėjau daug grupių, žmonės mane pažinojo. Dainuoju visus žanrus, manau, kad klausytoją gali pasiekti ir lėta daina, ir greitu kūriniu. Svarbiausia, kad pavyktų sukelti jam emocijas“, – teigė atlikėjas.

 

Sherman Tan

 

„Mano mergina lietuvė, atvykau čia su ja. Dabar privalau susirasti savo klausytoją, koncertuoti, nes uždirbtais pinigais turiu rūpintis ir neįgaliu sūnumi, kuris liko Malaizijoje“, – atskleidė talentingas vyras.

 

Sherman

 

„Lietuvoje man nepatinka tik pora dalykų: kad negaliu gauti savo mėgstamo malaizietiško maisto ir priprasti prie automobilių eismo kita puse. Iš kitos pusės – čia pirmą kartą pamačiau sniegą. Visi kalbėjo apie tai, kad šalta, o man – nuostabu. Malaizijoje naktį žemiausia temperatūra nukrenta iki 24-25 laipsnių šilumos, o čia – sniegas“, – stebėjosi Sherman Tan.

 

„Aš pats turiu įvairių šaknų: mano tėtis – kinas, senelis – iš Velso. Malaizijoje dauguma žmonių yra skirtingų kultūrų, todėl jūsų šalyje man tikra atgaiva yra žmonės ir bendri jų bruožai. Gražiausia tai, kad lietuviai kai yra užsiėmę, pavyzdžiui, gatvėje eina į darbą, atrodo šalti ir rimti, bet tik pradėjus su jais bendrauti nuo scenos ar akis į akį, atsiveria labai draugiški, šilti ir malonūs žmonės. Man čia tikrai patinka“, – teigė „Finalo ketverto“ narys.

 

Shermanas dvikovoje įveikė Gabiją Lokytę ir užsitikrino vietą „Finalo ketverte“.

 

Jau šį sekmadienį pretendentų laukia paskutinis šansas užimti sostus. Negana to, ant jų sėdintys dainininkai turės pradėti kovoti tik už save – vienas jų laidos pradžioje užsitikrins neliečiamybę ir garantuotą bilietą į pusfinalį. Kuris „Finalo ketverto“ narys tai bus, nuspręs teisėjai Vidas Bareikis, Egidijus Dragūnas ir Martynas Tyla. Šou vedėjai – Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.

 

Nuotraukos: Martynas Sirusas