„Manęs iš scenos neišstums jokios pupytės. Gal ir yra tokių žmonių, kurie norėtų, kad aš scenoje daugiau nebepasirodyčiau, nepykite, bet aš vis tiek rodysiuos“, – jau rytoj, penktadienį, 17.10 val. karščiausioje TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ pareikš kadaise tūkstantines gerbėjų minias į koncertus sutraukdavusi estrados žvaigždė – charizmatiškasis Vytautas Šiškauskas.

 

Daugybę apdovanojimų ir padėkų, auksinių ir platininių plokštelių bei gerbėjų dovanų per savo karjerą sukaupęs V. Šiškauskas tvirtina: kol jis dar turi gerbėjų, palikti scenos ir užleisti savo vietos kitiems neketina: „Daugiausia koncertuoju vasarą – įvairiose miestų šventėse, vestuvėse ir privačiuose vakarėliuose. Tarp mano gerbėjų yra ne tik vyresnio amžiaus žmonės, bet ir jauni. Kai įžengiu į sceną, mane pasitinka šūksniais ir pagyrimais, kartu dainuoja, o po koncertų prašo autografų.“

 

„Nuodėmių dešimtukas“ jau rytoj pristatys gęstančių ir nepelnytai pamirštų estrados žvaigždžių rinkimus. V. Šiškauskas, Neli Paltinienė, Stasys Povilaitis, Edmundas Kučinskas, Giulija, Ovidijus Vyšniauskas, Romas Dambrauskas, Vitalija Katunskytė, Arvydas Vilčinskas, Birutė Petrikytė – kurių estrados žvaigždžių TV3 žiūrovai pasiilgo labiausiai? Ar viena už kitą seksualiau atrodančios šių dienų „pupytės“ tikrai išstums iš scenos muzikos grandus?

 

„Anksčiau visi mus mylėjo, o dabar – mes jau nurašyti. Jei tau per trisdešimt, tu gali scenoj nebesirodyti“, – TV3 žiūrovams prisipažins praeityje muzikinės karjeros aukštumų pasiekusi B. Petrikytė.

 

Kaip dabar gyvena praėjusio dešimtmečio estrados vilkai? Ar tiesa, kad Lietuvoje nepelnytai pamiršta B. Petrikytė kviečiama siekti karjeros Maskvoje? Su kuriuo „Nuodėmių dešimtuko“ herojumi žada uždainuoti grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė? Kokią ateitį dabar populiarumo spinduliuose besimaudančioms seksualioms dainininkėms pranašauja Giulija?

 

Intriguojantis gęstančių estrados žvaigždžių dešimtukas – rytoj, spalio 5-ąją, 17.10 val. laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ tik per TV3. Visas praėjusias „Nuodėmių dešimtuko“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/nuodemiudesimtukas.

 

„Nuodėmių dešimtukas“ – penktadieniais 17.10 val. tik per TV3!