Anika Sokolskaja – viena garsiausių Lietuvos ekstrasensių. Neeilinius savo gebėjimus moteris įrodė dalyvaudama TV3 ir Rusijos televizijų kurtuose didžiulio populiarumo sulaukusiuose „Ekstrasensų mūšiuose“. Jau šįvakar nauju laiku, 20.30 val., TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“ A. Sokolskaja, paklausta apie vienas laukiamiausių tuoktuvių šalyje, nustebins: dainininkės Oksanos Pikul ir krepšininko Simo Jasaičio vestuvių nebus.

 

Nors minėtuose šou Anika, atlikusi daugybę sudėtingų užduočių, vos per žingsnį liko nuo nugalėtojos titulo, ji jaučiasi tikrąja laimėtoja: ekstrasensę pastebėjo vienas garsiausių ir įtakingiausių Rusijos žmonių – buvęs KGB karininkas, psichologijos profesorius Michailas Vinogradovas. Jis pakvietė lietuvę dirbti savo sukurtame specialiame institute, kur ekstrasensų ir psichologų komanda padeda įvairių šalių teisėsaugininkams spręsti sudėtingas bylas, ieškoti dingusių žmonių ir gydo sveikatos sutrikimus.

 

Jau beveik dvejus metus Anika gyvena Rusijos sostinėje Maskvoje. Ji ne tik dirba minėtame institute, turi privačių klientų, bet ir yra geidžiama įvairių televizijos laidų herojė – į lietuvę nuolat kreipiasi žurnalistai, norintys išsiaiškinti mįslingus praeities įvykius ar numatyti ateitį.

 

Neįtikėtina, bet vos palaikiusi ranką virš vienos garsiausių Lietuvos pramogų pasaulio porų – dainininkės Oksanos Pikul ir krepšininko Simo Jasaičio nuotraukos, Maskvoje viešėjusiems „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjams A. Sokolskaja nedvejodama pasakė: „Vestuvių čia nematau.“

 

Pernai įvykusios poros sužadėtuvės tapo vienu iš labiausiai aptarinėjamų pramogų verslo įvykių, o žurnalų viršeliuose puikavosi nuotraukos, kur Oksanos pirštą puošia tūkstančius kainavęs žiedas su deimantu. Anot Anikos, ši pora – tai tiesiog du žmonės, turintys savo atskirus gyvenimus. „Tai gali būti du po vienu stogu gyvenantys partneriai, bet ne daugiau“, – įsitikinusi žinoma ekstrasensė.

 

Dar daugiau netikėtų Anikos prognozių apie Lietuvą ir garsiausias politikos bei pramogų pasaulio asmenybes – jau šį, pirmadienio, vakarą 20.30 val. laidoje „Gyvenimas yra gražus“ per TV3.

 

„Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.30 val. tik per TV3!