„Kadaise buvau pats pačiausias, visi mane liaupsindavo, todėl galiu drąsiai sakyti – man gyvenime labai pasisekė ir esu labai laimingas“, – jau rytoj, ketvirtadienį, 20.30 val. TV3 laidoje „Patys pačiausi“ prisipažins gyva estrados legenda tituluojamas dainininkas Egidijus Sipavičius.

 

Šįkart „Patys pačiausi“ skirta talentingiems vyrams, kuriuos jau kelis dešimtmečius myli visa tauta. Tai lietuviškos scenos grandai: E. Sipavičius, grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara ir maestro Stasys Povilaitis. Gyvenimo būdo laidos vedėjai Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius atskleis šios trijulės sėkmės, šlovės ir neblėstančios energijos paslaptis.

 

„Jaučiuosi pamalonintas, kai mane vadina estrados legenda. Manau, kad visi svajoja pasiekti tokių karjeros aukštumų“, – prisipažins A. Ivanauskas-Fara.

 

„Nuo vaikystės buvau drąsus vyrukas, niekuomet neturėjau didelio jaudulio žengdamas į sceną, todėl ir dainuoti pradėjau būdamas labai jaunas“, – pasakos šlagerių karaliumi tituluojamas maestro S. Povilaitis, šiemet švenčiantis savo karjeros 50-metį.

 

Internautai, TV3 televizijos puslapyje rinkdami patį pačiausią scenos grandą, atidavė per 50 000 balsų. Kuriam iš trijulės atiteko net pusė visų balsų?

 

Su kuria žvaigžde padainuoti svajoja S. Povilaitis? Ar tiesa, kad jei nebegalėtų dainuoti, E. Sipavičius dirbtų statybininku? Išskirtinis vakaras su žinomais, talentingais vyrais – laidoje „Patys pačiausi“ jau rytoj, ketvirtadienį, 20.30 val. per TV3.

 

Visas praėjusias „Patys pačiausi“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete TV3 Play, adresu http://www.tv3play.lt/program/patyspaciausi.

   

„Patys pačiausi“ – ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!