Šiandien, trečiadienį, 10 mėnesio 10 dieną, eterio chuliganas – kanalas TV6 švęs dešimties metų jubiliejų. Gimtadienis, kuris bus švenčiamas kartu su jauno mados maištautojo Roberto Kalinkino 2013-ųjų pavasario/vasaros kolekcijos pristatymu, suburs ištikimiausius kanalo gerbėjus, madai neabejingus žmones bei būrį Lietuvos žvaigždžių. Vienam jų – TV3 gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjui Edvardui Žičkui specialiai šiam istoriniam kanalo įvykiui yra pasiūtas išskirtinis prabangus smokingas.

 

Smokingas siūtas pagal specialų užsakymą TV3 laidos kūrėjui – tai vienetinis mados namų „Femmes Fetales“ modelis. Smokingas itin prabangus – pasirinktas aukščiausio lygio aksomas. Dizainerė Ella Tatarinova, garsėjanti prabangiomis kolekcijomis, pirmą sykį ėmėsi kurti vienetinius apdarus vyrams.

 

„Šiuo smokingu Edvardas turėjo pasipuošti šiųmetei Oskarų teikimo ceremonijai, tačiau pasikeitus aplinkybėms iki šios dienos apsivilkti smokingo taip ir neturėjo galimybės, o dabar jis visiškai baigtas ir ant Edvardo atrodo it nulietas“, – gražių žodžių savo modeliui negaili mados kūrėja E. Tatarinova.

 

Juodo aksomo smokingui yra pritaikytas prabangaus šilko pamušalas, ant vidinės jo kišenės puikuojasi rankomis išsiuvinėta etiketė, skelbianti, kad smokingas kurtas specialiai Edvardui Žičkui. Vilkėdamas jį populiarių televizijos laidų kūrėjas atvyks į TV6 kanalo dešimtąjį gimtadienį ir pasipuoš artėjančio savo jubiliejaus proga.

 

TV6 dešimtasis gimtadienis eteryje – ištisą mėnesį, o gyvai, kartu su R. Kalinkino 2013 metų vasaros/pavasario kolekcijos pristatymu, – jau rytoj, spalio 10-ąją, Vilniuje „Siemens“ arenoje. Išankstinių bilietų į renginį dar galima įsigyti „Tiketa“ bilietų kasose.

 

Kanalo chuligano TV6 10-asis gimtadienis spalio 10-ąją kartu su R. Kalinkino 2013 pavasario/vasaros kolekcijos pristatymu!

Kostiumas – „Femmes Fatales Specially For Edvardas Zickus“

Nuotraukos – „Miestofotostudija.lt“ (fotografė Greta Mironavičienė)

Įvaizdis – Julija Estko