Artimas Neringos Venckienės bendražygis Valdas Vasiliauskas beveik neabejoja, kad netekusi imuniteto „Drąsos kelio“ vedlė taps lengvu taikiniu.

 

„Ar pamiršote, kad pedofilijos byla dar vadinama byla  žudike, ar būtų buvusio keturios aukos, jeigu tie žmonės būtų saugomi. Neliečiamybė paskutinė kliūtis – susidoroti, Venckienė gali būti penkta auka, ji bus sunaikinta pedofilų klano“,– juodą scenarijų LNK laidoje „Diagnozė: Valdžia“, šio trečiadienio vakarą 20 val. pieš „Drąsos kelio“ lyderiai.

 

Pavasarį Seimas spręs, ar atiduoti N. Venckienę prokurorams.  Tačiau jau dabar dauguma parlamentarų yra apsisprendę, kaip balsuos.  Buvusiai Kauno teisėjai ir D. Kedžio seseriai yra iškeltos šešios bylos.

 

Vienas socialdemokratų lyderių Vytenis Andriukaitis kadaise pats atsisakė mandato, kad prokurorai galėtų jam pareikšti įtarimus ir apklausti.

 

„Neliečiamybė nieko nereiškia, jei esi nekaltas nėra ko bijoti“, – laidoje „Diagnozė: Valdžia“ patarimus N. Venckienei dalijo V. Andriukaitis.

 

Pirmas parlamentaras nuteistas ir pasodintas į kalėjimą, bet nepraradęs mandato Audrius Butkevičius bandė guosti N. Venckienės šalininkus: „Imuniteto praradimas tai puiki patirtis, tai nėra gyvenimo pabaiga“.

 

N. Venckienė tikina nieko jau nebijanti nei mirties, nei kalėjimo: „Ką padariau dėl mergaitės, nesigailiu nė minutes, pati mandato neatsisakysiu“.

 

Ar D. Kedžio sesers gynėjai atskleis, kas trokšta N. Venckienės mirties?

Kodėl teisinė neliečiamybė kai kuriems politikams tampa priedanga nuo prokurorų?

 

Ar iš tikrųjų 22-aisiais nepriklausomybės metais politikams vis dar gresia  politinis ar net fizinis susidorojimas?

 

Atsakymai laidoje „Diagnozė: Valdžia“, šio trečiadienio vakarą 20 val. per LNK su Rasa Tapiniene.