Šį trečiadienio vakarą  LNK laidoje „Diagnozė: Seimas” – ginčas apie tradicines šeimos vertybes ir homoseksualų partnerystę. Į klausimą, ar Lietuvos gėjai – antrarūšiai piliečiai, atsakys Petras Gražulis ir Rokas Žilinskas.
Petras Gražulis laiko save vienu pagrindinių kovotojų su tolerancija homoseksualų kultūrai, tačiau būtent jis sužlugdė konservatorių parengtą šeimos koncepciją. P.Gražulis tiesiai šviesiai sako: „Aš norėčiau, kad homoseksualai kaip meteoritai artėdami prie manęs užsiliepsnotų“.

 

Roką Žilinską  vadina svetimu tarp savų ir savu tarp svetimų. Jis balsuoja už tradicines šeimos vertybes, bet jo balso nėra tarp agituojančių už vienos lyties asmenų santuokas. R. Žilinskas neslėpė, kad, atskleidęs savo seksualinę orientaciją, tarsi nusimetė didžiulę naštą nuo pečių. Dabar politikas kovoja su priklausomybe alkoholiui.
P.Gražulis aršiai ir garsiai gynė savo tiesą, kad gėjai yra ligoniai ir juos reikia priverstinai gydyti. Tačiau akivaizdžiai sutriko išgirdęs laidos vedėjos R. Tapinienės klausimą, ar, gulėdamas mirties patale, sutiktų, kad jam būtų perpiltas netradicinės seksualinės orientacijos žmogaus kraujas, jei tai galėtų išgelbėti jo gyvybę.

Sutikęs R.Žilinską LNK televizijos koridoriuje P.Gražulis neištiesėjam rankos. Ar išties prieš kameras?

Kuriam politikui Tolerantiško jaunimo asociacijos vadovas Artūras Rudomanskis politikų įteikė klouno nosį? “Diagnozė: Seimas” šį trečiadienio vakarą 19.55 per LNK.