Dešimt minučių – nei sekunde trumpiau, nei viena ilgiau – kaip tik tiek truko antradienio vakarą Paryžiuje populiariosios TV3 gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjo Edvardo Žičkaus imtas interviu iš legendinės britų grupės „Depeche Mode“ nario Martino L. Gore‘o. Elektroninės muzikos dievais tituluojami kūrėjai su savo komanda, surengę spaudos konferenciją gausiam būriui Europos žurnalistų, kruopščiai rinkosi žiniasklaidos atstovus asmeniškai susitikti. Tokia galimybė teko tik dviem Baltijos šalių dienraščių atstovams ir vienam latvių radijo žurnalistui, o vienintelio televizinio interviu laikas buvo skirtas TV3 laidos vedėjui E. Žičkui.

 

„Su operatoriumi buvome paskutinieji, prieš kurių kameras sėdo ‚Depeche Mode‘ nariai. Baiminausi, kad M. Gore‘as bus visai ‚nusikalęs‘ ir mudviejų pokalbis išeis nuobodžiai oficialus, tačiau priėjimą prie jo radau akimirksniu ir per tas dešimt minučių spėjome išsikalbėti ne tik apie šlovės metus, beprotiško populiarumo dienas, asmeninį gyvenimą, bet ir apie skandalais bei kvaišalais paženklintą periodą, kurį patys dainininkai vadina ‚keliu į pragarą‘“,– jau pirmadienio, spalio 29-osios, TV3 eteriui ruošiamo išskirtinio interviu detales atskleidžia „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjas, šiuo metu tebeviešintis Prancūzijos sostinėje. Vakar, trečiadienį, popietę nufilmuota medžiaga buvo parskraidinta į Lietuvą ir pradėta montuoti, o patys TV3 laidos kūrėjai namo sugrįš savaitės pabaigoje.

 

Pirmadienį 20.00 val. TV3 žiūrovų laukia ne tik „Depeche Mode“ dainų tekstų autoriaus ir atlikėjo Martino L. Gore‘o interviu, bet ir pokalbis su klavišiniais grojančiu Andy Fletcheriu. „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjams buvo patikėti ir asmeniniai grupės archyvai bei naujausi vaizdai iš pasirengimo kitąmet vyksiančioms pasaulinėms gastrolėms.

 

Žiūrovų pamėgto ir ketvirtą sezoną transliuojamo gyvenimo būdo žurnalo prodiuseris ir vedėjas E. Žičkus juokauja, kad susitikimas su „depešais“ jam yra geriausia dovana ką tik sutikto, bet vis dar neatšvęsto jo 30-ojo jubiliejaus proga.

 

Išskirtinis gyva legenda vadinamos grupės „Depeche Mode“ interviu specialioje „Gyvenimas yra gražus“ transliacijoje iš Paryžiaus jau šį pirmadienį, spalio 29-ąją, 20.00 val. tik per TV3.

 

 „Gyvenimas yra gražus“ – pirmadieniais 20.00 val. tik per TV3!