Jau šį sekmadienį 19.30 val. prie televizoriaus ekranų pakvies populiariausias Lietuvoje TV3 muzikinis projektas „X Faktorius“. Šou rengėjai įspėja žiūrovus: atsikvėpti nebus kada. Likę aštuoni dalyviai scenoje dainuos net po dvi dainas – taigi, „X Faktoriaus“ žiūrovai išvys net šešiolika konkursinių pasirodymų.

 

TV3_X_Faktorius_Jazzu_FOTO_PRO

 

Savo meilę projektui publika demonstruoja kiekvieną sekmadienį. Praėjusią savaitę „X Faktorius“ tapo žiūrimiausiu muzikos projektu šalyje, sudominusiu daugiau nei 771 000 žiūrovų. TNS LT duomenimis, „X Faktorių“ žiūrėjo įspūdinga auditorijos dalis – 27,5 proc. žiūrovų, o artimiausio konkurento tuo metu rodyto projekto superfinalą – tik 23 proc.

 

Jau šį sekmadienį TV3 projekte vieną dainą projekto teisėjai išrinks iš žiūrovų siūlomų kūrinių sąrašo. Neabejojama, kad „X Faktoriumi“ sužavėti liks ir vyresniosios kartos atstovai, mat iš dalyvių lūpų skambės populiariausi lietuviškos estrados kūriniai.

 

Bene teatrališkiausiu „X Faktoriaus“ dalyviu gali būti vadinamas Thomas Tumosa. Vieną sekmadienį linksmai trypčiojęs ant scenos, kitą jis gali pravirkdyti. Thomui, atliekant jausmingą Sinead O‘Connor dainą „Nothing Compares 2U“ dainą, ašaras braukė ir projekto teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Tačiau vaikinas neskuba liaupsinti savęs ir tikina, kad jam pačiam šis pasirodymas ne itin patiko.

 

TV3_X_Faktorius_Thomas_Tumosa_FOTO_PRO

 

„Stovas, pianinas ir verkiantis vaikinas, – taip savo pasirodymą apibūdina Thomas. – Mano mokytojas Saulius Prūsaitis stengiasi mane sutvardyti, pataria dozuoti pamaiviškumą. Pastebėjau, kad vieni žmonės mane giria už tai, kad neva tapau ramesniu. Sako, kad kai nesimaivau, kur kas labiau jiems patinku. Bet esu Thomas, o ne Tomas. Ir tokiu noriu likti scenoje“, – atvirauja „X Faktoriaus“ dalyvis.

 

Charizmatiškojo dalyvio noras – būti linksmu teatrališku vaikinu, o ne verkiančiu ir liūdnu. „Džiaugiuosi dėl to, kad mokytojas mane prilaiko. Jei to nebūtų, visą energiją išsvaistyčiau į šalis ir pamaiviškumo būtų kur kas daugiau. Su mokytojo priežiūra sugebu susikoncentruoti, išlaikyti balansą“, – sako Thomas.

 

Tam, kad pasirodytų be priekaištų, dvyliktoje klasėje besimokantis Thomas labai daug repetuoja. „Šiam sekmadieniui sugalvojau beprotišką idėją. Labai tikiuosi, kad Saulius bus sužavėtas taip pat kaip ir aš. Burtininkai, nemirtingi žmonės – tokie dalykai sukasi mano galvoje. Tiesa, kol kas nelabai kas supranta“, – šypsodamasis sako Thomas, scenoje atliksiantis dainą, apie kurią svajojo nuo pat pirmosios tiesioginės transliacijos.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!