LNK žiūrovams puikiai pažįstamas 42 metų aktorius Michaelas C. Hallas savo karjerą pradėjo seriale „Šešios pėdos po žeme“, vėliau ėmėsi vaidmens didžiulės sėkmės sulaukusiame seriale „Deksteris“ apie kraujo specialistą, kuris laisvu nuo darbo metu tampa kerštingu žmogžudžiu maniaku.

 

Į LNK eterį „Deksteris“ sugrįžta jau kitą savaitę, jo penktasis sezonas bus rodomas ketvirtadieniais 23.35 val.

 

Deksterio vaidmuo Hallui tapo kertiniu jo karjeros vaidmeniu. Ironiška, kad jis aktoriui sutapo su mirtinai pavojinga liga. Michaelas C.Hallas sukrėtė savo gerbėjus 2010 metų sausį, pranešęs, kad susirgo Hodžkino limfoma.

 

Tačiau po trejų metų „Deksterio“ žvaigždė prisipažino pasveikusi nuo limfomos vėžio. Pasak Hallo, jam ligą įveikti padėjo laikas, kurį jis skyrė kovai su liga. „Turėjau prabangą atsidėti vien savo gydymui, – atskleidė aktorius. – Turiu gerą sveikatos draudimą. Jis tikrai labai man padėjo.”

 

„Mano šeimoje daug žmonių serga vėžiu, vieni ištvėrė gydymą ir išgyveno, kiti mirė, – pasakoja Hallas. – Tai, kad ir man pačiam teko panašus likimas, padėjo man suartėti su kai kuriais savo šeimos nariais.”

 

Per šešerius filmavimosi „Deksteryje“ metus Michaelui C. Hallui teko išgyventi ne tik vėžį, bet ir santuoką bei išsiskyrimą su taip pat seriale „Deksteris“ vaidinančia aktore Jennifer Carpenter. Ji seriale vaidina jo seserį Deb, policininkę, kuri labai ilgai nieko nenutuokia apie kruvinus brolio polinkius.

 

Carpenter ir Hallas susituokė 2008 gruodį po kelių mėnesių draugystės ir išsiskyrė tik tada, kai jo vėžys atsitraukė. Jie ir toliau kartu vaidina seriale, o šių metų pradžioje pasigirdo gandų, kad pora vėl rengiasi gyventi drauge.

 

„Manau, jie yra mūsų asmeninio ir bendro atsidavimo serialui įrodymas, – kalbėjo Hallas apie atsinaujinančius poros santykius. – Asmeniniame gyvenime mums teko įveikti nelengvą kelionę ir, dėkui Dievui, mūsų santykiai ir toliau išlieka draugiški ir pagarbūs.”