Šią trečiadienio pavakarę 17.30 val. „VIDO VIDeO“ laidoje – kasininkai ir pardavėjai, turintys išskirtinius talentus.

 

Audrone_Vido_Video

 

Ponia Audronė Katinienė dirba kasininke prekybos centre. Ji – kone daugiausiai loterijos bilietų parduodanti darbuotoja visoje Lietuvoje. Audronė prisipažino, kad darbas prekybos centre nėra jos svajonių profesija, bet turi savų privalumų: dėmesys ir komplimentai iš klientų – jos kasdienybė. Maža to, kasdien savo darbo vietoje Audronė pirkėjus stebina išskirtinėmis šukuosenomis, kurių per metus sukuria kelis šimtus.

 

Audrone1_Vido_Video

 

Tiesa, malonūs ir mandagūs būna ne visi pirkėjai. „Nekantriausi ir pikčiausi tie, kurie paskutinę minutę ateina įsigyti alkoholio. Tokius beveik visada prašau praleisti į priekį. Nepatinka baltarusiai – dažnai būna nemandagūs, pikti. O aš dar ir rusų kalbos nemoku. Tiesa, angliškai kalbantiems visada pasakau „goodbye“ ir pasiūlau įsigyti bilietuką“, – šypsosi Audronė.

 

Kiekvienoje laidoje laidos vedėjas savo svečiams parengia įvairių netikėtų situacijų ir užduočių. Kasininkės Audronės laukė išbandymas – „persikelti“ į prekybos centro kasą ir aptarnauti piktai nusiteikusį, nemalonų pirkėją, į kurį ir įsikūnijo laidos vedėjas. „Bilietuką turėsi – milijoną laimėsi!“, – su šypsena veide ji siūlė V. Bareikiui.

 

Laidoje dalyvavo ir buvusi prekybos centro kasininkė Gintarė Matuzaitė. Šiandien ji – išskirtinio grimo ir makiažo specialistė. Gintarė studijoje pristatė savo kurtą grimą ant modelio veido. Šiurpiai atrodanti moteris netrukus tapo V. Bareikio, kuris įsikūnijo į velnią, „žmona“. Velniu laidos vedėjas tapo, kad patikrintų kito laidos svečio, aktyvaus pardavėjo D. Paplausko talentą parduoti bet ką. Ar sugebės jis parduoti velniui savo sielą?

 

Išskirtiniai talentai ir nuotaikingos situacijos su V. Bareikiu šią trečiadienio pavakarę, 17.30 val., „VIDO VIDeO“ , 17.30, per LNK.