Karščiausias LNK žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ šį trečiadienio vakarą kvies žaisti dar nematytus ir žiūrovų jau pamiltus žaidimus. „Radistų“ svečiuose apsilankys dar šešios garsenybės, tarp kurių – į televizijos ir radijo eterį grįžusi Livija Gradauskienė. Laidos vedėjams J. Nainiui ir R. Mackevičiui knietėjo sužinoti: kiek moteris turėjusi baudų už greičio viršijimą?

 

Geriausi mūsų vakarai

 

„Už greitį – tik dvi per visą gyvenimą, abi jas per tą pačią savaitę gavau“, – sakė L. Gradauskienė. Tiesa, vėliau moteris pripažino nutylėjusi ir trečią įvykį. „Iš tikrųjų, tai tris baudas gavau“, – juokėsi televizijos ir radijo laidų vedėja. LNK šou „Geriausi mūsų vakarai“ vedėjo Jono Nainio paklausta, moteris atviravo, kad trečioji bauda ir buvo pati keisčiausia ir įsimintiniausia.

 

Geriausi mūsų vakarai

 

„Žodžiu, vieną kartą „variau“ ant penkiasdešimt“, – laidoje sakė Livija. Kai kurie šou dalyviai manė, jog moteris viršijo greitį, net penkiasdešimčia kilometrų per valandą, tačiau čia L. Gradauskienė pridūrė: „Sakė, kad paskutinį kartą matau savo teises, nes leistiną greitį viršijau trisdešimčia kilometrų per valandą. Tai buvo nelabai kas… Tiesiog nežinojau, kad ten dvidešimt leistinas. Tai nuo šiol „nebevarinėju“ taip greitai“, – juokėsi Livija Gradauskienė.

 

Geriausi mūsų vakarai

 

Paklausta, kaip atsiprašinėjo pareigūno ir ar paprašė nerašyt baudos, moteris atšovė: „Aha, atsistojau prieš fotoaparatą ir paprašiau, gal galima dar vieną „nuotraukytę“, nespėjau pasidažyti“, – pasakojo Livija. Šis radijo ir televizijos laidų vedėjos pasisakymas prajuokino visus „Radistų“ namų svečius.

 

Geriausi mūsų vakarai

 

Karščiausias žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“, kurį veda populiariausias didžėjų duetas Lietuvoje – „Radistai“, susirungė šešios žinomiausios Lietuvos garsenybės ir du eterio naujokai. Šį trečiadienio vakarą „Radistų“ svečių sąraše – neseniai susituokęs grupės „2 Donatai“ narys Donatas Čižauskas, radijo ir televizijos laidų vedėja Livija Gradauskienė, humoristas Mantas Katleris, laidos „24 valandos“ vedėjas Giedrius Leškevičius, grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius ir skandalingoji dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia. Garsenybių komandas į pergales ves televizijoje dar nematyta namų šeimininkė Donata iš Vilniaus ir Manto Katlerio antrininkas Gintenis iš Panevėžio. „Geriausi mūsų vakarai“ – jau trečiadienio vakarą, 20:25 val. per LNK.

 

Tadeuš Svorobovič (Tadward Photo) nuotr.