„Apie dabartinę prezidentę kalbama, kad ji aktyviai bendradarbiavo su KGB ir jos pravardė buvo Magnolija”,– tai buvo diktoriaus žodžiai 1-ojo Rusijos kanalo pagrindinėje žinių laidoje „Vremia“. Šįvakar „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Patriotai“ bus ieškoma atsakymo, kodėl pagrindiniame Kremliaus valią skelbiančiame kanale buvo pažeista kone pagrindinė slaptųjų tarnybų taisyklė: niekada net užuominomis neišduoti tų, kurie tau buvo naudingi. Kodėl V. Putinas pradėjo kovą be taisyklių su D. Grybauskaite ? Ar į tai jį pastūmėjo griežta mūsų valstybės vadovės pozicija dėl Rusijos? Ir kodėl D. Grybauskaitė neatsižvelgė į signatarės Birutės Valionytės siūlymą atsiprašyti už savo praeities pasirinkimus ir nebūti nuo jų priklausomai dabar?

 

Patriotai_1 (Small)

 

Laidoje kalbės du Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarai, kurie gilinosi į D. Grybauskaitės nuo visuomenės nuslėptas biografijos aplinkybes, kai ji du kartus buvo atsidūrusi JAV ir neva abu kartus buvo iš ten išprašyta pirma laiko.

 

Patriotai_2 (Small)

 

„Mūsų pirmojo ambasadoriaus JAV S. Lozoraičio bendradarbis man papasakojo, kad atsisakyti Grybauskaitės paslaugų buvo primygtinis JAV valstybės departamento prašymas”, – liudijo Bronislovas Genzelis. Z. Vaišvila paviešino savo susirašinėjimą su Rusijos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos prezidente dėl įtariamo jos darbo SSRS ambasadoje Vašingtone gerokai po Nepriklausomybės paskelbimo 1991 m. „Prezidentūra atsakė, kad neduos sutikimo susipažinti su Rusijoje esančiais duomenimis apie D. Grybauskaitę“, – stebėjosi signataras.
„Patriotai“ pirmieji paskelbs, ir kas įvyko D. Grybauskaitės vizito į Pietų Korėją metu. Kodėl ji aplankė net du išskirtinius vienuolynus, o viename iš jų dzen vienuoliams pasipasakojo, kas jai padėjo laimėti rinkimus 2009 m.

 

Taip pat J. Smoriginas ištyrė privalomų dūmų detektorių detektyvą. Kieno godūs pirštai kyšo už gerų norų pažadinti visus, kurie gali supleškėti gaisre?

„Patriotai“ – šiandien 21.30 tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.