„Vyrams pirmiausia reikia draugės ir meilužės, o ne auklėjančios ir nuolat priekaištaujančios mamos“, – jau šio pirmadienio LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ be užuolankų klos verslininkė ir trijų vaikų mama Daina Bosas.

Laidą pirmą kartą ves žurnalistė Giedrė Talmantienė.

Šio sezono „Nuo… iki…“ premjeroje vieno turtingiausių žmonių Lietuvoje, verslininko Antano Boso žmona dalinsis mintimis apie tai, kokias moteris renkasi vyrai lyderiai. Kodėl vienos moterys jau po kelerių metų draugystės sulaukia pasiūlymo tekėti, o kitos pragyvena 5-7 metus, tačiau jų gyvenimo draugai taip jų ir neveda.

„Labiausiai klysta tos moterys, kurios mano, kad jei jau vyrai jas vedė, tai niekur nepaspruks, nepaisant to kaip jos atrodys, ar elgsis. Apsileidusios ir savo vyrų nepamyluojančios, o nuolat priekaištaujančios, auklėjančios ir principus rodančios moterys uždega žalią šviesą meilužei“, – įsitikinusi D. Bosas. Pasak garsios moters, nereikia vergauti vyrui, tačiau savo principus geriau pasilaikyti sau ir kuo labiau paremti savo antrą pusę, nes tik savo vyrą palaikanti, ir jo svajonėms neprieštaraujanti moteris bus gerbiama, ir mylima.

Daina Bosas kartu perspės ir visas, kurios jau ne vienerius metus draugauja ir gyvena su vyrais, tačiau taip ir nesulaukia pasiūlymo tekėti. „Būkite atidžios, jei vyras jūsų neveda, tai ko gero reiškia tik viena – jis nėra įsitikinęs kad jūs jo moteris. Jis jumis abejoja“, – pasakos D. Bosas.

Tris kartus ištekėjusi Daina sako, kad nė vieno vesti ji nevertė. „ Nesuprantu , kodėl moteris verta būti vaiko motina, bet ne sutuoktine,- stebėjosi verslininkė. Būti sugyventine niekada nesutikčiau“.

Kokias moteris renkasi lyderiai? Didžiausių verslo ir politikos lyderių žmonų Kristinos Brazauskienės, Izoldos Gudelis ir Dainos Bosas interviu. Jau šį pirmadienį, gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ 19.55 val. per LNK.