„Vyresnis vyras gali pasirūpinti šeima, jam nebėra poreikio lakstyti su draugais, todėl geriau turėti vyrą su patirtimi, nei jaunuolį, kurį reikės auklėti“, – šiandien 19.50 val. TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ aiškins žinoma verslininkė, milijonieriaus Antano Boso žmona Daina. 

 

Penkiolika metų už savo vyrą jaunesnė moteris įsitikinusi: amžiaus skirtumas tarp jos ir vyro yra normalus: „Aš juk ne 70-metį susiradau! Mes tikrai neatrodome kaip dukra su tėčiu.“

 

Jau rytoj, ketvirtadienį, „Nuodėmių dešimtuke“ – garsiausios šalies poros, išsiskiriančios didžiausiu amžiaus skirtumu. Milijonierius Andrius Šedžius ir dvidešimtmetė žmona Monika, populiariausio televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Inga Norkutė-Žvinienė ir dešimtmečiu už ją jaunesnis vyras Aurimas Žvinys, pramogų verslo atstovė Jurga Anusauskienė ir dvylika metų vyresnis sutuoktinis Ričardas – tai tik dalis žinomiausių porų, kurių amžiaus skirtumą aptarinėja visi. Kurios poros amžiaus skirtumą tauta, balsuodama TV3 internetiniame puslapyje, titulavo nuodėmingiausiu?

 

„Amžiaus skirtumas neturi įtakos meilei“, – tikins prodiuserė J. Anusauskienė.

 

Koks amžiaus skirtumas tarp vyro ir moters, pasak didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ Tauragės krašto choro generolės Donaldos Meiželytės, yra nepadorus? O ar jos kolegė „Chorų karuose“, operos solistė Vaida Genytė svajoja apie jaunesnį vyrą? Nuodėmės pradedamos skaičiuoti šiandien 19.50 val. per TV3.

 

Visas praėjusias „Nuodėmių dešimtuko“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete TV3 Play, adresu http://www.tv3play.lt/program/nuodemiudesimtukas.

   

„Nuodėmių dešimtukas“ – ketvirtadieniais 19.50 val. tik per TV3!