„Žmonės dažnai galvoja – jei tavęs nėra televizijos ekrane, tavęs nėra visai. Tačiau mes gyvi, aktyviai koncertuojame ir ateiname to parodyti į „Chorų karus“!“ – sako aštuoniolika metų gyvuojančios grupės „16 Hz“ vokalistas ir prodiuseris Petras Jucevičius. Hitų „Ten, kur svajoji“, „Šypsena“, „Tau mano mintys“ autoriai didžiausio masto muzikiniame televizijos projekte „Chorų karai“ žada ketvirtus metus iš eilės apginti Kauno vardą, bet patikina, kad tai bus sunkus uždavinys.

 

Pasak P. Jucevičiaus, žiūrimiausios televizijos TV3 projektas „Chorų karai“ grupei „16 Hz“ bus puikus spyris į užpakalį: „Kvietimo dalyvauti projekte buvome sulaukę ir anksčiau. Šiemet viską apsvarstę ir susidėlioję darbų grafiką nusprendėme, kad pats metas atstovauti Kaunui „Chorų karuose“. Smagu, kad mus įvertino. Pats laikas priminti apie sėkmingai gyvuojančią grupę „16 Hz“. Neabejojame, tai bus labai įdomus gyvenimo nuotykis.“

 

Pasak dainininko, trejus metus iš eilės nugalėjusiam Kaunui ir šiemet, tiek generolams, tiek choristams, bus keliami labai dideli reikalavimai. „Būtų žiauru, jei Kaunas pralaimėtų…“ – atsakomybės nesigina Kauno miesto choro chorvedžiai.

 

Kauno generolas į atranką atvyksiančių būsimų choristų prašo nesinešti kompaktinių plokštelių ir nekviesti draugų akompanuoti – specialaus pasiruošimo tikrai nereikia. Kone du dešimtmečius estradinėje scenoje žinomi muzikos vilkai iš pirmų dainos akordų nuspręs, ar dainininkas pateks į Kauno miesto choro sudėtį „Chorų karuose“, ar teks palaukti kitų metų. Atranka į Kauno miesto chorą vyks pirmadienį, gruodžio 10 dieną, 17.00 val. klube „Zero“ (M. Valančiaus g. 11, Kaunas).

 

Kauno miesto chorą į pergalę ves ir kiti du grupės „16 Hz“ nariai Robertas Jucevičius ir Skaidrius Hardas Varslauskas. Generolai patikina, nors projekto tradicijos įpareigoja pavadinimui pasirinkti spalvą, kol kas mintyse – Kauno studentiško choro pavadinimas. „Tikimės suburti jauną, aktyvią, studentišką dainuojančią bendruomenę. Tikimės, kad mums pavyks!“ – pokalbį užbaigia P. Jucevičius ir muzikai neabejingus kauniečius kviečia atvykti į atranką jau ateinantį pirmadienį.

 

Ketvirtasis „Chorų karų“ sezonas – po Naujųjų tik per TV3!