TV3 realybės šou „Grožio architektai“ netrūksta staigmenų – prie projekto prisijungus žaviai šviesiaplaukei, šou herojai nustebo. Juos kamuoja rimtos bėdos dėl išvaizdos ir psichologinės problemos, o ką čia veikia seksuali moteris?

 

32 metų vilnietė Lina Dirsienė anksčiau dirbo modeliu – įvairiuose renginiuose ir parodose demonstruodavo reklamuojamus produktus ar drabužius. Deja, iš grožio pasaulio teko pasitraukti – dėl priaugtų kelių kilogramų mergina šiam darbui nebetiko. Tuomet ir prasidėjo kompleksų virtinė.

 

Žibėti žurnalų viršeliuose iki šiol trokštanti herojė atgavo dailias kūno linijas, nes laikėsi griežtos dietos. Tačiau šiandien Lina turi kitą bėdą: jos krūtinės dydis – beveik nulinis. „Krūtinė visada buvo nedidukė, o kai atsikračiau antsvorio, dar sumažėjo. Keistas dalykas – visai krūtinė sunyko po gimdymo. Kitoms draugėms padidėja, o man atvirkščiai – dabar atrodau juokingai, apgailėtinai“, – pasakoja ketverių dukrytę auginanti, su vyru išsiskyrusi Lina.

 

Moteris jaučiasi nesuprasta aplinkinių. „Visi juokiasi ir rodo pirštu į smilkinį, kai pasakau, kad jaučiuosi negraži. Klausia, ko dar tokiai kaip aš reikia… O aš tiesiog noriu būti tobula. Vieni nori daiktų, kiti kelionių, o aš noriu krūtinės. Mane supras tik tos, kurios turi panašią bėdą“, – žaviu įžūlumu trykšdama dėsto „Grožio architektų“ dalyvė.

 

Žiūrimiausios televizijos TV3 realybės šou viešbutyje apsigyvenusios Linos troškimui lemta išsipildyti: plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis merginos biustą padidins iš jos pačios kūno nusiurbtais riebalais, o ne silikoniniais implantais. Lina galės džiaugtis natūralių formų dailia ir pilna krūtine. „Lina – žavi blondinė. Tačiau ji iš tų merginų, kuriose, kaip aš juokauju, negyvena gamta. Trūksta keleto štrichų. Pažadu – per Liną atskleisime visą gamtos grožį“, – sako S. Vikšraitis.

 

Maža krūtinė – ne vienintelė Linos problema. Mergina turi itin stiprią regėjimo ydą – be akinių ji beveik nieko nemato. Tačiau akinių nenešioja, nes gėdijasi. Penkiolika metų Lina savo akis vargina kontaktiniais lęšiais. Nuo jų akis kamuoja uždegimas, o regėjimas silpsta kasmet vis labiau. Akių chirurgas Algimantas Gutauskas Linai atliks regėjimo korekciją lazeriu.

 

Prie Linos svajonės turėti tobulą kūną prisidės ir kita grožio architektė – lazerio specialistė Gražina Meilutienė. Linai lazeriu bus pašalintos po gimdymo atsiradusios strijos ant pilvo ir klubų srityje. Ji nesidrovėdama galės pozuoti seksualioms fotosesijoms, ko visada ir troško. Ir svarbiausia – neprireiks jokių nuotraukas kompiuteryje koreguojuančių programų.

 

Kaip kiti realybės šou dalyviai reaguos išvydę gražuolę Liną? Kaip pavyks jos krūtinės didinimo operacija? Kodėl Lina apsiašaros? Apie visa tai – „Grožio architektuose“ sekmadienį 17.25 val. per žiūrimiausią televiziją TV3.

 

„Grožio architektai“ – sekmadieniais 17.25 val. per TV3!