Geriausi pramogų kūrėjai iš viso pasaulio šiuo metu renkasi vienoje didžiausių pasaulinių parodų „MIPCOM 2012” Kanuose. Joje pristatomi ir BTV projektai: žaidimas „Taip.Ne” ir humoro serialas „Milijonieriai”.

Tarptautinė audiovizualinio turinio paroda „MIPCOM” – vienas iš įspūdingiausių renginių visiems, dirbantiems pramogų versle. Jo dalyvių skaičius kasmet auga: šiemet jis perkopė 12 tūkstančių, o dalyvių geografija išsiplėtė iki 102 šalių. Čia sužinomos karščiausios pramogų pasaulio naujienos, dalinamasi idėjomis, nusprendžiama, kuria kryptimi toliau žengs televizijos visame pasaulyje.

Šioje prestižinėje parodoje dalyvauja ir BTV atstovai, kurie šiemet ne tik susipažįsta su kitų siūlomomis naujienomis, bet ir pristato savo projektus. Parodoje „MIPCOM” BTV tarptautinei rinkai siūlo televizijos žaidimą „Taip.Ne” ir humoro serialą „Milijonieriai” – projektus, kurie Lietuvoje jau sulaukė žiūrovų pripažinimo. BTV tikisi, kad jie pasirodys įdomūs ir užsienio televizijoms.

Televizijos žaidimas „Taip.Ne”, pirmą kartą televizijos eteryje pasirodęs pries du dešimtmečius, o šiemet vėl sugrįžęs į ekranus po dešimties metų pertraukos – viena žinomiausių visų laikų televizijos laidų Lietuvoje. Dvi žaidėjų komandos užduodamos klausimus žaidimo vedėjui, kuris į juos gali atsakyti tik „taip” arba „ne”, turi išsiaiškinti atsakymą į jiems pateiktą užduotį. Šį žaidimą veda vienas profesionaliausių laidų vedėjų Lietuvoje Arūnas Valinskas.

Humoro serialas „Milijonieriai” pasakoja apie paprastą Lietuvos kaimo šeimą, kuri laimėjusi loterijoje didžiulę pinigų sumą, pradeda naują gyvenimą sostinėje. Tačiau būti turtingams taip pat nėra paprasta – tenka išmokti visiškai kitokių gyvenimo įpročių. Todėl naujieji milijonieriai kasdien patenka į viena už kitą juokingesnes situacijas. Seriale vaidina geriausi Lietuvos humoristai Raimondas Šilanskas, Vitalijus Cololo, Violeta Mičiulienė, Laima Tamulytė, Kęstutis Matelis, Giedrius Viduolis, Vaidas Pračkaila, Antanas Kišūnas.