Po BTV naujojo sezono pristatymo ir realybės šou „Pragaro virtuvė“ premjeros jo vedėjas Liutauras Čeprackas jaučiasi užtikrintai: jis buvo savimi, o dėl kitų nuomonės nesuka sau galvos.

Arogantiškas, piktas, nesivaldantis – BTV šou „Pragaro virtuvė“ vedėjas L.Čeprackas jau pripratęs prie tokių epitetų, todėl jam nė kiek nerūpi, jei taip manančių žmonių dar padaugės. „Esu koks esu, ką čia daugiau sakyti?“, – gūžteli pečiais jis.

Tačiau aukščiausio lygio restoranuose dirbęs, prestižinės „Le Cordon Bleu“ kulinarijos mokyklos diplomą turintis L.Čeprackas pabrėžia, kad jis niekada nerėkia be priežasties ir jam labai svarbu būti autoritetu savo mokiniams. „Noriu, kad tiek šiame šou, tiek jam pasibaigus, jie atsimintų, ką iš manęs išgirdo ir kažko išmoktų. Taip, savo pastabas dažnai išsakau pakeltu tonu, bet toks jau mano charakteris“, – neslepia BTV šou „Pragaro virtuvė“ vedėjas.

Kai šou dalyviai ir televizijos žiūrovai krūpčioja matydami, kaip L.Čeprackas daužo lėkštes ar sviedžia šiukšliadėžėn aukščiausios kokybės maisto produktus, jo artimieji ir draugai nė kiek nesistebi – dar ne tiek jiems yra tekę matyti. „Visi produktai, kuriuos išmečiau, turėjo būti išmesti, nes taip, kaip jie buvo paruošti, jų tikrai nebuvo galima valgyti“, – audringą savo elgesį ramiai aiškina BTV realybės šou „Pragaro virtuvė“ vedėjas.

Šou dalyviams dažnai tenka iš paskutiniųjų jėgų tramdyti savo emocijas, kai L.Čepracką apima įsiūtis. „Tačiau visi žinojome, kur einame ir kad niekas mūsų čia neglostys. Mane pačią kaip tik pagauna adrenalinas ir galvoju, ką galiu padaryti geriau, kad jis neberėktų“, – šypsosi viena iš šou dalyvių Asta Rimkutė, iki debiuto BTV realybės šou „Pragaro virtuvė“ gamindavusi tik savo virtuvėje.

Jai antrina ir profesionalus virėjas Tomas Mockūnas, taip pat dalyvaujantis šiame šou. „Kartais labai norisi atsikirsti Liutaurui, bet kažkaip susivaldau, žinau, kad visa tai – tik laikina. Jei nuolat reikėtų dirbti su tokiu žmogumi, ypač stresinėse situacijose, būtų labai sunku“, – prisipažįsta jis.