Geriau už Arūną gali būti tik du Arūnai! BTV „Muzikinės kaukės“ vedėjas Arūnas Sakalauskas šou finale sulauks pastiprinimo: šou finalininkus ir renginio svečius scenoje pasitiks Arūnas Valinskas.

Šiandien  BTV „Muzikinės kaukės“ dalyvių laukia ypatingas vakaras – susirungę paskutinėje kovoje jie sužinos, kuris taps du mėnesius trukusio projekto nugalėtoju. Kiekvieną jų pasirodymą stebėjusi komisija susumavusi balsus išrinko keturis finalininkus – Česlovą Gabalį, Mią, Lidiją Rasutis ir Aistį Mickevičių. Dabar paskutinį žodį liko tarti žiūrovams – balsuodami trumposiomis žinutėmis jie nuspręs, kuris iš šių šou dalyvių buvo pats geriausias.

„Muzikinės kaukės“ dalyviai iki pat paskutinės minutės repetuoja savo finalines dainas – juk jos gali būti lemiamos. Tačiau visų kozirių atskleisti kol kas nesiruošia. „Bus neįdomu, jei pasakysiu, į ką ketinu įsikūnyti. Tegu tai būna staigmena žiūrovams“, – intrigavo viena iš šou finalininkių Mia.

Ketvirtadienio šou pasirodys ne tik tie, kam sėkmė lėmė varžytis dėl nugalėtojo vardo: specialius numerius ruošia ir tie, kuriems į jį patekti nepavyko. „Man svarbiausia buvo ne laimėti prieš kitus, o parodyti, ką sugebu scenoje ir kuo daugiau išmokti. Manau, man tai pavyko – šis šou tikrai buvo neįkainojama patirtis“, – kalbėjo šou dalyvė Ingrida Kolytė.

Ir tai – dar ne visos „Muzikinės kaukės“ finalo staigmenos. Palaikyti dalyvius čia atvyks daugiau žinomų Lietuvos dainininkų, kurie nusprendė patys išmėginti, ką reiškia būti svetimame kailyje. Sklinda kalbos, kad specialų numerį ruošia netgi A.Valinskas…

Tačiau tai bus ne vienintelis jo vaidmuo „Muzikinės kaukės“ finale. Ruošdamasis tiesioginei transliacijai šou vedėjas A. Sakalauskas suprato, kad tokia ypatinga proga jam praverstų pagalba. O A.Valinskas juk negalėjo atsakyti bendravardžiui…

„Muzikinės kaukės“ finalo tiesioginė transliacija – ketvirtadienį 20.25 per BTV.