Šį savaitgalį laidoje „Šeštadienio rytas“ susikaus tikros skaičių karalienės, ekonomistės – Jurgita Mieliauskytė ir Žana Urbonavičienė.

Buvusios kolegės, o dabar ir geros draugės Alanijoje leisdamos paskutines savo atostogų akimirkas priėmė kulinarinį iššūkį ir sutiko sudalyvauti laidos „Šeštadienio rytas“ dvikovoje.  Užduotis – improvizaciniai blyneliai.

 

Vaizduotę ir išmonę dalyvėms teko pademonstruoti ne tik virtuvėje,  bet ir vietiniame Alanijos turguje. Avantiūras ir netikėtumus mėgstančios moterys sutiko pačios išsirinkti ingredientus savo blynelių įdarams. Gavusios po penkias lyras, Žana su Jurgita pademonstravo apsukrumą ir puikias ekonomines žinias.

 

Išsisukti iš keblios padėties padėjo puikiai įvaldytas ekonominį išsilavinimą turinčių dalyvių derybų menas ir , žinoma, svetingieji turkai. Daugiau nei pusę produktų Žana ir Jurgita įsigijo pusvelčiui arba tiesiog gavo už dyką. Tokį vietinių Alanijos prekybininkų dosnumą išvydusi dalyvė Jurgita nepraleido progos papokštauti. „Čia lengva pragyventi ir prasimaitinti. Praeini per turgų, prisirenki produktų…gal kai išeisiu į pensiją, čia apsigyvensiu“, -  antikrizinį planą pateikė finansininkė Jurgita.

 

Šį „Šeštadienio rytą“ dalyvių kovą stebės ir vertins ypač autoritetingas profesionalių šefų tandemas – Turkijos virėjų asociacijos prezidentas Mustafa Nail Ozden ir kulinarijos konsultantas Edvinas Genys iš Lietuvos.

 

„Šeštadienio rytas“ – šeštadieniais 10.00 val. per BTV.