Likus mėnesiui iki balandžio 1-osios, pirmąją pavasario dieną LNK televizija kulinarijos lofte „Čiop čiop“ pristatė nacionalinius humoro apdovanojimus „Auksiniai kiaušiniai“.

 

Penki rimti televizijos vyrai – Vytautas Šerėnas, Edmundas Jakilaitis, Laurynas Šeškus, Haroldas Mackevičius ir Gintaras Ruplėnas – nusprendė balandžio 1-ąją prajuokinti tuos, kurie juos juokino visus metus.

 

Balandžio 1 – ąją, antrąją Velykų dieną, per LNK tiesiogiai bus surengta iškilminga „Auksinių kiaušinių“ įteikimo ceremonija, kurią ves po aštuonerių metų į LNK eterį grįžtantis žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

 

„Tai trečias ar ketvirtas kartas po Kristaus gimimo, kai balandžio 1-oji sutampa su Šv. Velykomis, ta proga per nacionalinius humoro apdovanojimus teiksime kiaušinius“, – paskelbė Haroldas Mackevičius.

 

Tai bus humoro ir susitaikymo vakaras: „Dviračio šou“ personažai taikysis su politikais.  Renginyje „Auksiniai kiaušiniai“ balandžio 1-ąją susitiks du pasauliai – vienas, kuriame gyvena „Dviračio šou“ su savo personažais ir politikos žurnalistas Edmundas Jakilaitis su politikais.

 

„Aš būsiu atsakingas, kad kiaušiniai blizgėtų. Renginys bus didelis, tokio didelio dar nebuvo“, – pažadėjo TV play“ prodiuserių kompanijos vadovas Laurynas Šeškus.

 

Vieną „Auksinių kiaušinių“ laimėtoją slaptu balsavimu išrinks patys Seimo nariai. LNK žiūrovai taip pat gali siūlyti, kurie politikai ar visuomenės veikėjai yra verti „Auksinio kiaušinio“ ir rašyti adresu auksiniaikiausiniai@lnk.lt.  Už kreatyviškumą, šierinimą ir laikinimą žadami kvietimai į linksmiausią metų šventę, į kurią bilietų nėra ir nebus.

 

Pristatydami naują balandžio 1-osios tradiciją, vyrai žurnalistus vaišino kiaušiniene, kurią iškepė smulkiai sukapoję svogūnus. Vieną kiaušinienę savo firminiu u stiliumi – su lašiniais ir svogūnais –  kepė Vytautas Šerėnas, o alternatyvią, su kreminiu varškės sūriu ir bei svogūnų ir šoninės džemu, padedamas „Čio čiop“ meistrų – Edmundas Jakilaitis.