„Prasidėjo kalėdinių filmų žiūrėjimo ir dainų klausymo sezonas. Švenčių simfonijoms širdyje pažadinti tinka visokiausios kalėdinės melodijos, kurių dabar oi tikrai netrūksta visur aplinkui. Pernai kaip tik nusipirkau tokį saldžiai subalansuotą Michaelo Bublé albumą „Michael Bublé Christmas“. Ir ką jūs sau galvojate? Sužinojau, kad netrukus TV3 rodys šventinį koncertą „Maiklo Bublė Kalėdos“ su mano pamiltomis dainomis!“ – Šv. Kūčių vakarą, gruodžio 24-ąją, 17.40 val. rodomu šou neatsidžiaugia kulinarinės laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson.

 

„Pernai prieš Šv. Kalėdas albumo „Michael Bublé Christmas“ plakatai su gerbiamo dainininko veidu Londone buvo iškabinėti ant parduotuvių sienų, automobilių stogų ir autobusų šonų. Aš, aišku, jį įsigijau – juk tai puikus receptas šventinei nuotaikai sukurti. Šis vaikinas tikrai turi talentą!“ – tikina B. Nicholson.

 

„Tas M. Bublé – pavadinkime jį lietuviškai – Mykolas Bubliauskas – baisingai žavus vyras. Kanadietis, dėl pastaruosius penkerius metus jam besišypsančios sėkmės nepaprastai populiarus, na ir, neslėpkime, turtingas. Jis net savo ledo ritulio komandą turi, kaip ir pridera Kanados gyventojui. Jei jis būtų iš Lietuvos, matyt, turėtų kitokią komandą“, – juokauja TV3 laidos vedėja.

 

Pasak Beatos, M. Bubliausko dainos vienodai tinka visiems: „Kaip kokie vaniliniai ledai ar pieniškas šokoladas – patinka visiems: ir mamoms, ir dukroms, ir tėčiams, ir dėdėms. Mykolas tame albume savo elegantiškų baltų marškinių žavesio ir žvaigždėtų vasaros naktų pilnu balsu perdainavo daugelį kalėdinių hitų.“

 

Gruodžio 24-ąją 17.40 val. TV3 eteryje rodomas šventinis koncertas „Maiklo Bublė Kalėdos“ su žinomiausiomis pasaulyje kalėdinėmis dainomis – unikalus šansas vienoje scenoje, ypatingų dekoracijų apsuptyje, išvysti M. Bublé dainuojantį duetu su tokiomis muzikos garsenybėmis kaip Lietuvos žiūrovų dievinama meksikietiškų melodramų superžvaigždė dainininkė Thalia ar paauglių muzikos guru Justinas Bieberis bei daugelis kitų.

 

M. Bublé talentas jau uždirbo jam ne vieną „Grammy“ statulėlę, o melomanai iš muzikos parduotuvių lentynų spėjo iššluoti daugiau nei 12 milijonų albumų. Ne mažiau nei talentas dainuoti, Michaelo gerbėjus žavi jo puikus humoro jausmas. Tuo TV3 žiūrovai įsitikins Šv. Kūčių vakarą, klausydamisi „White Christmas“, „Have Yourself a Merry Little Christmas“, „Feliz Navidad“, „Jingle Bells“ ir kitų žiemiškų dainų.

 

„Maiklo Bublė Kalėdos“ – gruodžio 24-ąją 17.40 val. tik per TV3!