Šį šeštadienį 10.30 val. TV3 laidoje „Beatos virtuvė“ svečiuosis dainininkas, muzikantas ir visuomenės veikėjas Andrius Mamontovas, todėl žiūrovai išgirs ne tik receptų, bet ir įdomų pokalbį apie skanų valgį ir gerus darbus.

 

Taraseviciute

„Andrius man visada darė įspūdį žmogaus, kuris nebijo būti kitoks, žino savo kelią ir juo eina. Net ir maistą jis renkasi kitokį nei daugelis iš mūsų ir savo du vaikus mitybos klausimais auklėja kitaip nei įprasta daugeliui“, – pasakoja laidos vedėja Beata Nicholson.

 

Ji su A. Mamontovu kalbėsis apie tai, kaip keitėsi jo savijauta keičiant mitybą ir kokiam maistui jis negali atsispirti. „Tiesą sakant, į savo laidą Andrių dar labai norėjau pasikviesti ir dėl to, kad tikiu, jog jis, būdamas net kelių labdaros projektų ambasadorius, įkvėps mano žiūrovus padėti tiems, kuriems tos pagalbos labiausiai reikia“, – atskleidžia Beata.

 

„Rugsėjis – tas metas, kai šaldytuvai ir sandėliukai pilni rudens gėrybių, o mes patys grįžtam po visų vasaros klajonių į namus, reikia susitikti seniai matytus draugus, gimines, kaimynus, taigi rugsėjis – idealus metas kviesti į svečius. Ši mano laida pasiūlys keletą receptų, kaip pamaitinti minią svečių, o vaikų rubrikoje „Šiandien aš virtuvės šefas“ su linksmuoju Vakariu ruošime labai įdomius duonos suktinukus“, – pasakoja laidos vedėja.

 

Beje, šeštadienį laidoje „Beatos virtuvė“ B. Nicholson kreipsis ir į Lietuvos nacionalinės virtuvės šefų rinktinės narius ir prašys patarti, kaip tiksliai apskaičiuoti porcijas ruošiantis būriui svečių, kad organizatoriaus nekankintų košmarai, jog maisto neužteks ar kad atvirkščiai – neprisipirktų per daug.

 

Dar viena šios naujausios laidos naujiena: Beata sugrįžta į savo atsinaujinusią virtuvę! Ji – dar jaukesnė, smagesnė, labai moteriška, su dideliu rožiniu šaldytuvu ir baltai dažytomis dailylentėmis. „Tikiuosi, naujoji virtuvė jums taip pat patiks, kaip ir man patinka“, – viliasi laidos „Beatos virtuvė“ vedėja ir autorė, kviesdama žiūrovus šeštadienio rytą 10.30 val. įsijungti TV3.

   

 „Beatos virtuvė“ – šeštadieniais 10.30 val. per TV3!