Atostogauti vykstanti šeima, per skubėjimą namie pamirštas sūnus, du vagišiai, bandantys apšvarinti milžiniško dydžio namą, ir jauno berniuko ryžtas apginti tai, kas brangiausia, – savo šeimos turtą, savo namus… Atrodo pažįstamas scenarijus? Į kultinės kino juostos „Vienas namuose“ scenarijų įsijautę TV3 televizijos veidai, populiaraus šokių projekto „Šok su manimi“ dalyviai ir daugybė kviestinių muzikos, šokio ir teatro žvaigždžių jubiliejinės, dešimtosios, „Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncerto metu gruodžio 15-ąją kvies aukoti TV3 ir SEB banko organizuojamo paramos projekto globotiniams.

 

„Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncertas, vyksiantis ant populiaraus TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ parketo, vainikuos lapkričio 2-ąją dieną startavusią jubiliejinę paramos akciją. Tačiau „Išsipildymo akcija 2012“ finišuos dar po dviejų savaičių – gruodžio 31-ąją.

 

Paramos koncerto organizatoriai išduoda, kad garsųjį Kevin‘o McCallister‘io vaidmenį užims „Šok su manimi“ dalyvis, TV3 Sporto žinių vedėjas Mindaugas Rainys. Į „vieno namuose“ tvirtovę, kurią jam teks ginti vienam, veršis vagimis Harriu ir Marviu virtę Jurijus Smoriginas ir Džiugas Siaurusaitis.

 

Stilizuotam spektakliui „Vienas namuose“, kuris bus skirtas aukoti „Išsipildymo akcijos 2012“ globojamiems sunkiomis ligomis sergantiems ligoniukams ir vaikams iš globos namų, susivienijo garsūs Lietuvos pramogų pasaulio atstovai: Donatas Montvydas, Sasha Song, Martynas Levickis, Vaida Genytė, Evelina Sašenko, Neda Malūnavičiūtė, Vaidas Vyšniauskas, „ŠarkA“, „Pinup girls“, „Žas“, „Pikaso“, TV3 projekte „Chorų karai“ susikūręs Kauno rajono Božolė choras, šokių grupės „Palangos vėtrungė“ ir „Demo“, vaikų šokių studija „Džimba“ ir kiti. Jubiliejinės „Išsipildymo akcijos 2012“ globotiniams savo šokius skirs „Šok su manim“ dalyvių poros.

 

Geros valios žmonių dėka „Išsipildymo akcijos 2012“ globotiniams jau suaukota daugiau nei 81 tūkst. litų. Šiųmetės, dešimtosios, „Išsipildymo akcijos 2012“ tikslai yra sunkių ligoniukų gydymas ir globos namuose augančių vaikučių sveikatinimas, lavinimas ir jų buities gerinimas.

 

Aukoti galima tradiciniais būdais: skambinant ir rašant SMS su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 litai), 1891 (auka 5 litai) ir 1892 (auka 10 litų), taip pat internete www.aukok.lt – kur be papildomų mokesčių aukoti gali ir užsienyje gyvenantys lietuviai – arba pervedant pinigus į „Išsipildymo akcijos 2012“ administruojančio fondo „Vienybė“ sąskaitą (visuose bankuose esančios sąskaitos nurodytos čia: http://www.tv3.lt/content/blogcategory/172/542/) – auka neribojama. Visi ryšio operatoriai, taip pat ir bankai, yra atsisakę administravimo mokesčio, tad kiekvienas geros valios žmogaus ar įmonės paaukotas litas ir centas nukeliaus į akcijos fondą. Visą aukojimą „Išsipildymo akcijai 2012“ prižiūri audito kompanija „Grant Thornton Rimess“.

 

„Išsipildymo akcija 2012“ – šiemet jubiliejinė, dešimtoji!