Dainininkė Natalija Bunkė surengė iškirtinį savo gėlių puokščių kūrybos seminarą. Jaukiame “10 reasons lounge” restorane  N.Bunkė subūrė didžiausias savo gerbėjas. Žinoma moteris tik išskirtinėms gerbėjoms iki smulkiausių detalių atskleidė savo gėlių kūrybos subtilybes. Renginio pradžioje džiaugsmo ašaras liejusi garsenybė itin atvirai dalinosi savo išskirtinio verslo subtilybėmis. Susirinkusios moterys nė nėsitikėjo, kad N. Bunkė atskleis net slapčiausias savo verslo detales.

 

7DK_3024web

“Man tikrai negaila pasidalinti visomis savo verslo smulkmenomis su merginomis, kurios dėl manęs, į mano rengiamą seminarą atvyko net iš užsienio. Aš specialiai paruošiau limituotą kiekį bilietų tam, kad mano sukurtas vakaras būtų kuo privatesnis. Vos paskelbus apie mano “Home Decor By Natalija Bunkė” seminarą, atsirado daugybė norinčių jame dalyvauti. Tačiau šiuo klausimu buvau tvirtai apsisprendusi – dalyvuti gakės tik dvidešimt norinčių. ”, – šypsosi N. Bunkė.

 

Dainininkė prisipažįsta, kad toks seminaras – jai tai išskirtinė patirtis: “Aš dar nei vienam renginiui taip stipriai nesiruošiau. Buvo ir bemiegių naktų, įvairių abejonių – kaip man pasiseks. Tačiau pamačiusi tokį didžiulį palaikymą, emocijos tiesiog ėmė lietis. Dėl manęs merginos atvyko net iš Norvegijos, Vokietijos. Man tai labai svarbu. Jaučiuosi įvertinta ir einanti tinkamu keliu. Mano seminare susirinko pačios nuostabiausios merginos. Su kiekviena stengiausi kuo asmeniškiau pabendrauti, patarti, padėti, įkvėpti. Paradoksalu, tačiau išgyvenau tą patį jausmą kaip ir jos. Mano merginos mane labai palaikė ir skatino judėti pirmyn. Mano didžiausias siekis buvo sukurti tokią atmosferą, kuri nepaliktų abejingų. Man tai pavyko, jausmas nerealus.”

 

Drauge su savo asistente Virginija Marcinkevičiene Natalija bunkė ne tik mokė susirinkusias moteris kurti įstabiausias dirbtinių puokščių kompozicijas, bet ir dalinosi savo verslo pradžios subtilybėmis: “Aš pradėjusi šį verslą dariau nemažai klaidų. Man svarbu, kad mano seminare moterys su tuo susipažintų ir išvengtų sunkumų. Visgi ne tik jos, bet ir aš turėjau ko pasimokyti. Drauge praleidusios itin jaukų vakarą mes viena iš kitos pasisėmėme daug patirties, kurios nenusipirksi už jokius pinigus. Visos šios išgyventos akimirkos man dar ilgai išliks atmintyje, džiaugiuosi kad Dariaus Kučio užfiksuotos akimirkos dar ilgai apie tai primins. Dabar ruošdamasi kitiems savo seminarams aš žinočiau ką daryti kitaip. Jau dabar sulaukiu pasiūlymų surengi savo seminarus kituose miestuose ir net kitose šalyse. Tačiau kol kas turiu viską gerai apgalvoti, susiplanuoti kitus darbus. O apie artimiausius mano planus, pažadu, tikrai pasidalinsiu jau artimiausioje ateityje.”

 

Nuotraukos Darius Kučys: