Norėjo laimėti milijoną, o laimėjo… žmoną! Apie neįtikėtiną, vienam Italijos gyventojui nutikusią meilės istoriją LNK laidos “Būk mano meile!” vedėjas, poroms patariantis, ar verta būtų kurti bendrą gyvenimą, Vytenis Pauliukaitis sužinojo visiškai atsitiktinai, atostogaudamas Graikijos Koso saloje.

 

„Dėl įtempto grafiko atostogos man – tikra prabanga, kurią galiu sau leisti itin retai. Todėl labai norėjau išvažiuoti ten, kur saulės kuo daugiau, o žmonių – kuo mažiau, – pasakoja V. Pauliukaitis, – Koso saloje vos trisdešimt tūkstančių gyventojų, ir tikrai gerokai mažiau turistų, nei didžiuosiuose kurortuose. Net ir viešbutį rinkausi tokį, kuriame būtų kuo mažiau žmonių. Tokia taktika labai pasiteisino – vakarais prie baseino susirinkdavo vos keliolika žmonių, o kamerinėje aplinkoje bendrauti buvo vienas malonumas. Ten, iš poilsiavusių italų ir išgirdau apie juokingą nutikimą jų vietinėje televizijoje”.

 

Italai labai mėgsta žiūrėti ir dalyvauti TV loterijose ir pažinčių laidose. Prieš kurį laiką, pasak su Vyteniu Pauliukaičiu bendravusios italų poros, jų šalyje įvyko juokingas nutikimas. Į loterijos, kurioje turėjo būti lošiamas milijoninis prizas, filmavimą susiruošęs italas per klaidą pateko į gretimoje studijoje filmuotą pažinčių laidą. Nespėjęs net susivokti, vyras atsidūrė aklame pasimatyme! Lyg to būtų maža, pagrindinė laidos dalyvė iš kelių pretendentų išsirinko būtent jį! Laiminga pora, reportažą apie kurią rodė net vietinė televizija, juokavo, kad laimėjo daugiau, nei milijoną, nes jei ne lemtinga klaida, jiedu niekuomet nebūtų susitikę.

 

„Man ši istorija buvo labai įdomi, – atvirauja jau antrajame „Būk mano meile!” laidos sezone besifilmuojantis Vytenis Pauliukaitis, – lietuviai dažnai sako, kad mūsų laida jiems patinka, tačiau netiki, kad joje gali sutikti sau skirtą žmogų, bijo, kad išsirinks kitą. Vis dėlto man atrodo, kad jei iš keturių dalyvių bent du išeina susikibę už rankų – tai jau yra labai daug. Todėl patiems didžiausiems skeptikams noriu priminti anekdotą, kuriame Dievas piktinasi žmogelio skundais, neva jam vis nesiseka laimėti loterijoje, o pats net bilieto nenusiperka”, – juokauja LNK pažinčių laidos “Būk mano meile!”.

 

Jau netrukus startuosiančioje LNK rimtų pažinčių laidoje „Būk mano meile!” kartu su V. Pauliukaičiu poras supažindina TV serialų žvaigždė, aktorė Inga Norkutė – Žvinienė ir žinoma būrėja, astrologė Vaiva Budraitytė.